Inżynier Sprzedaży ds. Pneumatyki

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361.

Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Sprzedaży ds. Pneumatyki.

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie na rynek polski nowego produktu związanego z pneumatyką
  • rozwój biznesu na terenie województwa wielkopolskiego
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • doradztwo oraz szerokie wsparcie techniczne
  • kreowanie marketingu firmy
  • tworzenie działu handlowego

Wymagania

  • doświadczenie w branży technicznej
  • wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe uczelnie techniczne
  • duża ilość zaangażowania, chęci i dawki optymizmu podczas kreowania nowego biznesu
  • umiejętności komunikacji i negocjacji
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • kreatywność w doborze rozwiązań dla klienta
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – umożliwiającej swobodną konwersację
  • zorientowanie na osiąganie wyników, podróże służbowe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera w zakresie Ms Office

Oferujemy

  • samodzielną i satysfakcjonującą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość awansu
  • systematyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • delegacje zagraniczne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w systemie „Home Office”
  • odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • Administratorem danych osobowych jest HAYS Poland Sp. z o.o. 00-008 Warszawa Marszałkowska 126/134, NIP: 5252269193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)