Operator maszyn do produkcji tworzyw sztucznych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma ART od wielu lat specjalizuje się w produkcji folii i opakowań foliowych. Dzięki długiemu odoświadczeniu oraz nieprzerwanemu rozwojowi firmy jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wyrobów foliowych.

W naszej ofercie znajdują sie:
Folie LDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH oraz specjalistyczne materiały takie jak:

- kaptury termokurczliwe,

- taśmy termokurczliwe,

- stretch hood,

- folie FFS do maszyn pakujących,

- worki na węgiel,

- worki na odpady,

- taśmy ostrzegawcze i taśmy klejące,

- stretch ręczny i maszynowy.

Zakres obowiązków

  • Praca przy segregowaniu materiałów foliowych (produkcja folii)
  • Obsługa maszyn - kontrola pracy maszyn i zasypywanie odpadem foliowym, prace przygotowawczo-zakończeniowe i transportowe
  • Praca stojąca, system 3-zmianowy
  • Miejscepracy Bielsko-Biała (rejon Wapienica)

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie zawodowe
  • Motywacja i chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Administratorem danych osobowych jest Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 3 100 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (19 dni)