Główna księgowa/ Główny księgowy

UniKadr BDP Consulting s.c.

Księgowy

Umowa o pracę

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz prowadzimy doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta – spółki akcyjnej w centrum Szczecina, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin, nr ref. GK/06/2022

Zakres obowiązków:
• Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad Wydziałem Finansowo-Księgowym
• Odpowiedzialność za prowadzenie księgowości Spółki
• Sporządzanie raportów, sprawozdań finansowych
• Kontrola płatności
• Współpraca z bankami, audytorami i biegłymi rewidentami

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
• Znajomość programów finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych
• Zdolności organizacyjne oraz analityczne
• Umiejętność kierowania zespołem

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Pakiet benefitów
• Dofinansowanie szkoleń

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: @ z oznaczeniem nr ref.: GK/06/2022 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność.