Pracownik ręcznej myjni samochodowej - młodszy detailer

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Premium Care Auto Spa

Stanowimy zespół profesjonalistów z branży auto-detailingu. Służymy wieloletnim doświadczeniem, nabytym w trakcie realizacji wielu projektów dla naszych klientów.

Poszukujemy osoby chętne do pracy na profesjonalnej, ręcznej myjni samochodowej. Wybranym osobom gwarantujemy możliwość rozwoju w branży auto-detailingowej.

Zakres obowiązków

  • Obsługa myjni samochodowej
  • Bieżąca pielęgnacja samochodów
  • Bezpieczne mycie karoserii
  • Pielęgnacja wnętrza
  • Przygotowywanie samochodów nowych oraz używanych do sprzedaży/wydania
  • Podstawowe usługi z zakresu auto-detailingu

Wymagania

  • Sumienność, dokładność
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat "B"
  • Dużą przewagą będzie doświadczenie w pracy: myjnia samochodowa / detailing
  • Kultura osobista
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Okres próbny 3 miesiace, po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę z wynagrodzeniem w przedziale 4200 - 5000 zł brutto
  • Podstawowy oraz premiowy system wynagrodzeń
  • Pracę przy samochodach klasy premium
  • Zapewniamy szkolenia oraz wdrożenie na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju (auto-detailing).
  • Administratorem danych osobowych jest Wojciech Novak Premium Care Auto Spa 30-390 Kraków ul. Zawiła 69, NIP: 6772331674. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojciech Novak Premium Care Auto Spa 30-390 Kraków ul. Zawiła 69, NIP: 6772331674 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Wynagrodzenie
  • 4 200 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)