Kupiec (Commodity buyer)

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Proseat Sp z o.o. od 9 lat rozwija działalność w Polsce, wytwarzając wysokiej jakości komponenty wnętrza pojazdu. Spółka należy do międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w produkcji pianek poliuretanowych służących jako wypełnienia przy produkcji foteli samochodowych.

W zakładach w Bielsku- Białej prowadzone są procesy tłoczenia i spawania części, produkcji pianki poliuretanowej, elementów z tworzyw sztucznych oraz krojenia, szycia i montażu zagłówków, podłokietników i siedebolsterów. Spółka zatrudniająca obecnie około 900 osób jest dostawcą dla niemieckich, francuskich i koreańskich producentów samochodów.

Proseat Sp. z o.o. posiada certyfikaty: IATF 16949, ISO 14001

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV w języku angielskim oraz listu motywacyjnego
w języku angielskim na adres katarzyna.mazur@proseat.eu

Zakres obowiązków

  • koordynacja i dokonywanie zamówień związanych z dostawą komponentów przed uruchomieniem produkcji seryjnej dla projektu
  • kompletowanie i weryfikacja ofert pod uruchamiane projekty pod kątem warunków handlowych i wymogów klienta
  • zarządzanie bazą dostawców
  • prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy zgodnie z polityką firmy
  • branie udziału w targach branżowych
  • utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami, monitorowanie rynku dostawców
  • przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z wymogami klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ekonomiczny
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Commodity Buyer, (praca w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami, badania rynku, strategicznego zarządzania zakupami
  • doświadczenie zakupowe w przynajmniej jednym z następujących obszarów komponentów: metalowych, plastikowych, tkaninowych, elementów mocowań i pianek
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji
  • wysokie zdolności analityczne
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • ustrukturyzowane i systematyczne podejście do pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość zagadnień technicznych/produkcyjnych
  • gotowość do podróży służbowych
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Power Point), znajomość systemów zarządzania materiałami

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • premie wakacyjną - raz w roku
  • prywatne ubezpieczenie - opiekę medyczną PZU
  • premie socjalne (wypłacane na święta, dopłatę do wypoczynku dla dzieci)
  • Aby móc rozpatrzyć przesłaną aplikację podczas kolejnych naborów prosimy o zamieszczenie w jej treści informacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PROSEAT Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, 43-300, ul. Szklana 164, jako pracodawca.

    W sprawach dot. danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: g.krawiec@orleccy.pl

    Cel i podstawy przetwarzania

    Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy1 będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego2, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody3.

    Jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę4, dane osobowe będą przetwarzanie także w kolejnych naborach.

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie5.

    Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie.

    1 Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.);

    2 Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: RODO;

    3Art. 6 ust. 1 lit a RODO;

    4Art. 6 ust. 1 lit a RODO;

    5Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

    Odbiorcą danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarządzania rekrutacjami, usług IT i systemów informatycznych.

    Okres przechowywania danych zgromadzonych w obecnym procesie rekrutacyjnym trwa do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na przyszłe rekrutacje dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy lub do czasy cofnięcie zgody.

    Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany), prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

    Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 1 miesiąc)