Specjalista ds. Sprzedaży - sprzedaż szkoleń BHP

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.06.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

FIRMA HANDLOWA JUST MED

Centrum szkoleniowe z 10 stażem Just -Med z siedzibą główną w Bielsku-Białej zatrudni osoby z doświadczeniem bez ograniczeń wiekowych do sprzedaży szkoleń BHP oraz RODO przez telefon.

Zakres obowiązków

  • sprzedaży szkoleń BHP oraz RODO przez telefon
  • pozyskiwanie nowych klintów i nawiązywanie długofalowyej wspólpracy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do rozwoju i nauki,
  • bardzo dobra dykcja,
  • mile widziani kandydaci posiadający status emeryta.

Oferujemy

  • pracę w biurze w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15 wolne weekendy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • gwarantowane wsparcie i szkolenia w całym okresie współpracy
  • niezbędne narzędzie pracy telefon baza danych
  • wynagrodzenie podstawa plus premie
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontak telefoniczny 506-406-637 w godzinach 14-16.

  • Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UEL119) („RODO”) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Justyna Selwiet – Talik prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą FIRMA HANDLOWA "JUST-MED" SELWIET-TALIK JUSTYNA z siedzibą przy ul. Odrzańskiej 55a, 43-300 Bielsko – Biała, NIP: 9372558619, REGON: 243042272.

    Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku; oceny zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku; a także wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia na określonym stanowisku.

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6. ust.1. Pkt. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie dwóch lat po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres trzech lat od daty wypełniania i przesłania przez Panią/Pana kwestionariusza.

    Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić na adres do korespondencji: ul. Odrzańska 55a, 43-300 Bielsko-Biała .

    Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Justynę Selwiet – Talik prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą FIRMA HANDLOWA "JUST-MED" SELWIET-TALIK JUSTYNA moich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do rekrutacji oraz do przyszłych rekrutacji prowadzonych na jej potrzeby. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (15 dni)