Kierowca autokaru. Trasy krajowe i miedzynarodowe

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Firma autokarowa obecna od niemal 40 – stu na rynku zatrudni kierowców na trasy międzynarodowe. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca całoroczna!

Firma przewozowa zatrudni kierowców autokarów z okolic Bielska Białej. Wymagane doświadczenie, znajomość tras zagranicznych oraz znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Kontakt: 601 420 448

Email: biuro@autobusy.com

Zakres obowiązków

  • Kierowca autokaru na trasy krajowe i miedzynarodowe
  • Dbalość o czystośc autokaru przed i po wyjeździe

Wymagania

  • język angielski
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji
  • doswiadczenie na trasach miedzynarodowych

Oferujemy

  • pelny etat + premie
  • samochód słuzbowy na wymiany

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (13 dni)