Pracownik działu kadr

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.06.2022

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Świadczymy kompleksowe usługi rachunkowe zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców. Stawiamy na ciągłe doskonalenie się naszych pracowników z zakresu obecnego prawa podatkowego oraz wszelkich zmian dotyczących księgowości i kadr.

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku.

Zakres obowiązków

Praca w kadrach to odpowiedzialne zajęcie, które wymaga rzetelnego przygotowania i określonych predyspozycji. Do obowiązków specjalisty ds. kadr i płac należy:

- sporządzanie umów o pracę lub umów cywilnoprawnych;

- przygotowywanie kart ewidencji czasu pracy;

- sporządzenie list wynagrodzeń za pracę, a także za czas choroby lub urlopu;

- współpraca z urzędem skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz innymi instytucjami;

- wysyłka deklaracji drogą elektroniczną, mile widziane znajomość portalu PUE.

Wymagania

Oczekujemy:

- zaangażowania w pracy;

- rzetelności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań;

- znajomości przepisów prawa pracy;

- doświadczenie zawodowego na stanowisku pracownika kadr i płac.

Oferujemy

- bieżący dostęp do szkoleń;

- możliwość konsultacji z doradcą;

- indywidualny dostęp do serwisu z aktualnem stanem prawym.

  • Administratorem danych osobowych jest Perfekt Biuro Rachunkowe sp. z o.o. 09-400 Płock Miodowa 1, NIP: 7743264266. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfekt Biuro Rachunkowe sp. z o.o. 09-400 Płock Miodowa 1, NIP: 7743264266 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Płock
Opublikowana
Wygasła (16 dni)