Czy to Twoja firma?

NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA sp. z o.o. praca

Płock
Firma produkcyjno-budowlano-usługowa. Specjalizuje się w prefabrykacji i montażu kompletnych urządzeń oraz instalacji przemysłowych, a także ich remontach i modernizacjach. Oferuje swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą.Działa w gałęziach przemysłu: rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i innych.
NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja badania i rozwój motoryzacja

Oferty pracy NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter- ślusarz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Operator produkcji w Krośnie

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Krosno
    • umowa o pracę tymczasową
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Popularna
    Dodana
  • Pracowniczka produkcji - Tarnobrzeg

    Staff In Sp.z.o.o.
    • Tarnobrzeg
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Jedlicze
  3. Kraków
  4. Plock
  5. Jasło
  6. Łódź
  7. Krosno
  8. Lublin
  9. Wrocław
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz

    • Płock
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie: konstrukcji stalowych, rurociągów, elementów cisnieniowych kotła, pieca, aparatów i urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia: certyfikaty wydane prze Urząd Dozoru Technicznego według PN-EN ISO 9606-1 oraz PED 2014/68/UE doświadczenie zawodowe w branży rafineryjnej, petrochemicznej, chemicznej bądź energetycznej umiejętność spawania metodą 135, mile widziane 111, TIG 141, stali niskowęglowych, średnio i wysokostopowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4000-4500 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter

    • Płock

      Prawidłowe i rzetelne wykonywanie prac montazowych w zakresie konstrukcji, urządzeń i rurociagów zgodnie z wymogami technicznymi. Współprac z Kierownikiem montażu. Współpracaa z pozostałymi członkami brygad montażowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość dokumentacji technicznej (czytania rysunku izometrycznego) i umiejętność pracy na jego podstawie, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m, doświadczenie w remontach urządzeń energetycznych, umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi, dyspozycyjność do wyjazdów dla realizacji długoterminowych kontraktów zagranicznych. Mile widziane: certyfikat SCC, uprawnienia hakowego sygnalisty, uprawnienia do pracy w aparatach tlenowych szkolenie z zakresu połączeń kołnierzowych, aktualne prawo jazdy kat. B wraz z badaniami uprawniającymi do poruszania się przewozu osób samochodami służbowymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
  • Tokarz

    • Płock

      Praca na obrabiarkach konwencjonalnych, obsługa ręczna narzędzi ślusarskich oraz frezarskich, stełe monitorowanie procesu produkcji, zbireanie danych, kontrola wykonywania elementó, realizacja zadań w pełnej zgodności z obowiązujacymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi.

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego, praca w zespole, obsługa tokarki
      • Inne wymagania: dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań, lojalność i nastawienie na długotrwałą współpracę

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Płocku