Praca produkcyjna w Holandii od zaraz, dla Par DARMOWY TRANSPORT

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.06.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

GOODMORNING to renomowana firma, znana jako stały partner, ze względu na swą elastyczność, wiedzę, wiarygodność oraz ciągłe innowacje.

Każdego dnia w GOODMORNING pracuje u naszych zleceniodawców około 1800 zmotywowanych pracowników w różnych sektorach w Holandii. Nasi pracownicy są kierowani i nadzorowani przez nasz stały zespół, składający się z 50 pracowników z biura głównego Etten-Leur oraz z biur regionalnych w Welberg i Zwijndrecht.

Zatrudnimy od zaraz osoby chętne do pracy w Holandii.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Kliknij i zostaw swoje dane, a oddzwonimy i przedstawimy Tobie szczegóły. Tylko w tym tygodniu minimum formalności- łatwa rekrutacja dla każdego

Zakres obowiązków

  • Mycie, sortowanie, ważenie i pakowanie owoców ; Rotterdam
  • Przekąski rybne, ziemniaczane i cebulowe; Stellendam
  • Pakowanie, chłodnia róże; Moerkapelle/Waddinxveen
  • Pakowanie mięsa i produktów mięsnych; Son
  • Produkcja rybna- operator maszyny filetującej; Tholen
  • Pakowanie, sortowanie, zbieranie zamówień (warzywa i owoce); Eindhoven
  • Papryka ; Steenbergen/Ternauzen
  • Produkcja rybna; Breda
  • Sortowanie, pakowanie warzyw i owoców ; Breda
  • Stroiki i kompozycje kwiatowe ; Wijk en Aalburg
  • Ser kozi; Etten- Leur
  • Orchidee ; Moerkapelle
  • Piekarnia ; Moerkapelle

Wymagania

  • Prawo jazdy. kat. B,
  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjności na dłuższy okres,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym.

Oferujemy

  • GRATIS PRZEJAZD Z POLSKI DO HOLANDII* od 18-21 lat (*dla absolwentów i maturzystów)
    • Komfortowe zakwaterowanie,
    • Ubezpieczenie zdrowotne,
    • Dodatkowo do cotygodniowego wynagrodzenia (dodatek wakacyjny, dni świąteczne, zaliczki),
    • Dojazd do pracy na terenie Holandii,
    • Pomoc polskojęzycznych opiekunów,
    • Elektroniczne podpisywanie dokumentów,
    • Możliwość wyjazdu w parach (gwarancja wspólnego zakwaterowania).

    *bonus ograniczony czasowo

    • Administratorem danych osobowych jest:
      Goodmorning sp.z o.o., Złotów, 77-400, Mickiewicza 5A, NIP: 7671635189
      Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Goodmorning sp.z o.o., Złotów, 77-400, Mickiewicza 5A, NIP: 7671635189zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Holandia
    Opublikowana
    Wygasła (16 dni)