Specjalista ds. turystyki

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Franczyza

Sieć siedmiu biur franczyzowych TUI Poland:

  • TUI Galeria Pestka
  • TUI King Cross
  • TUI Auchan Swadzim
  • TUI Auchan Komorniki
  • TUI Galeria Suchy Las
  • TUI Promienista
  • TUI Swarzędz

Uwelbiasz podróżować? Chcesz sprawdzić się w branży turystycznej? Lubisz kontat z ludźmi i chceszorganizować im wakacje marzeń?

Zapraszamy Cię na nasz pokład! Oferujemy pracę w młodym zespole pełnym pasji i chęci poznawania świata.

Happy Holiday to już od 23 lat prestiżowy Partner Tui Poland - jednego z największych touroperatorów w Polsce. Rozwijamy się i pragniemy zarażać nasza pasją do podróżowania innych.

Poszukujemy na stanowisko:

€--> Specjalista ds. Turystyki <--€

LUB

$--> Konsultant ds Turystyki <--$

Oddział Galeria Sucholeska

Oddział King Cross Marcelin

PS. Skontaktujemy się wybranymi osobami.

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży usług turystycznych,
  • realizowanie założonego planu sprzedażowego,
  • pozytywne nastawienie ;)
  • obsługa medii społecznościowych,
  • podtrzymywanie relacji z Klientem,
  • obsługa około-sprzedażowa,
  • samodzielność i kreatywność,
  • współpraca z zespołem młodych, doświadczonych osób, pełnych energii i pomysłów jak zarażać miłością do podróżowania!

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży = kluczowe kryterium
  • znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność ich wykorzystania = umiejętność rozmawiania z Klientami
  • znajomość geografii świata
  • znajomość oferty TUI (mile widziani również inny touroperatorzy)
  • znajomość pakietu MS Office - standard
  • chęci do poszerzania swojej wiedzy - również w czasie wolnym - duży atut
  • dyspozycyjność także w wybrane weekendy
  • doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych
  • bakcyl do podróży

Oferujemy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji = Konsultant lub Specjalista
  • system prowizyjny oparty o wyniki sprzedażowe,
  • partnerskie traktowanie oraz pracę w kreatywnym zespole
  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta - indywidulane oraz zespołowe
  • szkolenia z obsługi systemów rezerwacyjnych - indywidualne
  • elastyczne godziny pracy,
  • wyjazdy studyjne - opłacone przez pracodawcę
  • pracę zdalną (kwestia dogadania)
  • ścieżkę rozwoju od Konsultanta do Kierownika zespołu.
  • Administratorem danych osobowych jest Happy Holiday Sp. z o.o. Sp. K. 60-521 Poznań Słowackiego 55/1, NIP: 7831692263. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Happy Holiday Sp. z o.o. Sp. K. 60-521 Poznań Słowackiego 55/1, NIP: 7831692263 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)