Młodszy specjalista ds. pozycjonowania stron

Specjalista seo lub sem

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Naszą Agencję Marketingu Internetowego - Adsolutions -  tworzą specjaliści z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii Google Ads oraz Facebook Ads, a także Web Developerzy i Graficy. Dzięki zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się prowadzeniem nieszablonowych kampanii reklamowych w Internecie. SEO, SEM i tworzenie stron internetowych to nasz konik. Nie dążymy do tego, by być największą agencją, stawiamy na partnerskie relacje z Klientem, bo wiemy, że to procentuje. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe biznesy z kraju i zagranicy. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz spróbować swoich sił w dynamicznie rozwijającej się branży marketingu internetowego? Rozwinąć swój potencjał w gronie specjalistów? Aplikuj na stanowisko Młodszego Specjalisty ds pozycjonowania.

Zakres obowiązków

  • optymalizacja stron internetowych pod kątem pozycjonowania,
  • prowadzenie bieżących działań SEO na stronach klientów,
  • analiza i dobór słów kluczowych,
  • monitorowanie i raportowanie bieżących postępów prac na stronach klientów.

Wymagania

  • analityczne myślenie,
  • chęć do nauki i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • dobra znajomość Excela,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz planowania własnej pracy.
  • dokładność i komunikatywność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów CMS - Drupal, WordPress, Joomla,
  • znajomość Google Search Console, Ahrefs, planera słów kluczowych Google Ads,
  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz branżą nowych mediów.

Oferujemy

  • pełen etat na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • solidne wynagrodzenie (podstawa + prowizje),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę stacjonarną w biurze (w Wilkowicach, szybki dojazd z Bielska-Białej i miejscowości ościennych).
  • Administratorem danych osobowych jest Adsolutions s.c 43-365 Wilkowice ul. Parkowa 4, NIP: 9372500229. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)