!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Doradca Sprzedaży

Handlowiec, doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć.

Do naszego sklepu w CH Ster w Szczecinie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Jeśli:

  • Lubisz sport?
  • Lubisz rozmawiać i doradzać?
  • Zarażasz innych pozytywną energią?
  • Chcesz pracować z ludźmi takimi jak TY?

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam zadbać o potrzeby naszych Klientów oraz wygląd sklepu.

W Go Sport łączą nas takie wartości jak: praca zespołowa, proaktywność, innowacyjność, zorientowanie na cel. Jeśli Ty również cenisz sobie te aspekty w pracy – nie czekaj, wyślij swoje CV już teraz i daj się poznać!

Zakres obowiązków

Twoja praca będzie przede wszystkim polegała na:

  • Obsłudze Klientów na sklepie oraz przy kasie,
  • Dbałości o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, ale spokojnie, nie zostaniesz rzucony na „głęboką wodę” w pierwszych dniach pracy – zapewniamy odpowiednie wdrożenie.

Oferujemy

Zobacz co możesz u nas zyskać?

  • Nowych znajomych,
  • Zniżki na zakupy,
  • Elastyczny grafik,
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami,
  • Kartę Multisport,
  • Opiekę medyczną,
  • Pakiet szkoleń,
  • Premie za wyniki i konkursy gdzie możesz zgarnąć dodatkową kasę!
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest GO Sport Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 179, 02-222 Warszawa. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w tym przeprowadzenia testów kompetencyjnych oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody testów osobowościowych.

    W przypadku wyrażenia stosownej zgody, Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane również dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez spółkę w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę GO Sport Polska sp. z o.o moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach oraz zgodę na przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną na adres siedziby Spółki lub elektroniczną pod adres daneosobowe@mail.go-sport.pl. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych oraz o przysługujących Pani / Panu prawach dostępne są w Polityce transparentności.
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)