Specjalista ds. zakupów MRO

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. zakupów MRO - Electrical Components International Sp. z o. o.

Firma Electrical Components International z siedzibą w Bielsku-Białej została utworzona w 2002 roku i zajmuje się produkcją wiązek przewodów elektrycznych na rynki sprzętu gospodarstwa domowego i przemysłu motoryzacyjnego. Spółka należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International, który istnieje już od ponad 55 lat i zatrudnia blisko 14.000 pracowników, fachowców w swojej branży. Nasza firma konsekwentnie wdraża nowe technologie, wyznacza sobie kolejne cele wzrostu produkcji, inwestuje w rozwój, a jej największym atutem jest potencjał ludzki. Dzięki filozofii Kaizen nasi pracownicy ciągle doskonalą swoje umiejętności, optymalizują dotychczasowe rozwiązania oraz nieustannie poszukują nowych możliwości. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów jak i procesu produkcji, nasza firma wprowadziła międzynarodowe standardy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 i ISO TS 16949. W czerwcu 2013r. nasza firma uzyskała tytuł Solidny Pracodawca Śląska 2012 w uznaniu za zasługi w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki zakupowej zgodnie ze strategią firmy,

  • Negocjacje ceny, terminów realizacji i płatności z dostawcami,

  • Monitorowanie procesów zakupowych oraz ich optymalizacja,

  • Zarządzanie problemami związanymi, z usługami lub jakością dostaw/dostawców,

  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych,

  • Poszukiwanie nowych dostawców materiałów pośrednich, maszyn, urządzeń i usług,

  • Współpraca z innymi działami oraz jednostkami organizacyjnymi, jak i z globalnym działem zakupów i logistyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne bądź ekonomiczne),

  • Min. 2 letnie doświadczanie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, wysokie umiejętności negocjacyjne oraz handlowe,

  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy zespołowej w środowisku międzynarodowym,

  • Otwartość na delegacje krajowe i międzynarodowe

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Electrical Components International Sp. z o.o. , ul. Międzyrzecka 222 , 43-382 Bielsko Biała , NIP: 634-24-71-473, NIP: 6342471473
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Electrical Components International Sp. z o.o. , ul. Międzyrzecka 222 , 43-382 Bielsko Biała , NIP: 634-24-71-473, NIP: 6342471473zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

ul.Międzyrzecka 222, 43-382 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
JM ELEKTRONIK

KUPIEC / SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Gliwice
12-01-2022 POLECANA
Hoder S. C.

Zakupowiec

Hoder S. C.
Hoder S. C.
4500-5000 zł
UoP brutto/mies.
Dankowice
17-01-2022
Surma Systemy Osłon

Pracownik ds. Zaopatrzenia / Kreślarz

POLECANA
Kęty
17-01-2022 POLECANA
Kontakt-Simon S.A.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Czechowice-Dziedzice
12-01-2022
Woodward Poland Sp. z o.o.

Material Planner/Buyer

POLECANA
Niepołomice
10-01-2022 POLECANA

LIDER DS. ZAKUPÓW

Kontakt przez PUP
Kraków
10-01-2022

REFERENT DS. ZAKUPÓW

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa na zastępstwo pełny etat
Kędzierzyn-Koźle
25-10-2021