Pracownik ds. serwisu okien i drzwi

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik ds. serwisu okien i drzwi - Duo Best

Jesteśmy firmą działającą na lokalnym rynku w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Dzięki szerokiej ofercie produktowej i współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę inwestycji. W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac serwisowych stolarki
  • przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją i rozdysponowanie do montażu
  • wydawanie/ przyjmowanie towaru
  • załadunek, rozładunek

Wymagania:

  • doświadczenie jako serwisant stolarki okiennej i drzwi – warunek konieczny
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy fizycznej jako pomoc przy drobnych pracach montażowych i magazynowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • miłą atmosferę pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
Duo Best

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Duo Best Ewa Dziech, Tomasz Wątroba s.c. 43-300 Bielsko-Biała ul. Konopnickiej 27/1, NIP: 5472175206. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Serwisant
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

ul. Konopnickiej 27/1, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.

Serwisant Urządzeń Wod-Kan

Serwisant umowa o pracę pełny etat
4000-4800 zł
UoP brutto/mies.
Zabrze

07-01-2022