Kierownik ds. operacyjnych ze znajomością języka ukraińskiego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

-Zarządzanie, koordynowanie i raportowanie pracy podległego zespołu Koordynatorów

-Motywowanie pracowników i ich merytoryczne wsparcie

-Odpowiedzialność za prawidłowe wdrożenie nowych Klientów do współpracy

-Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo

-Współpraca z wewnętrznymi działami Administracji oraz Rekrutacji w Polsce i na Ukrainie

-Dbanie o rentowność poszczególnych projektów,

-Przygotowywanie zestawień i analiz

-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i informacji wewnątrz organizacji

-Aktywne dążenie do stałego rozwoju firmy

Wymagania

Nasze wymagania:

-Ugruntowane doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej min. 3 lata

-Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego/rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny

-Doskonałe umiejętności interpersonalne

-Umiejętność ustalania priorytetów i zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań

-Wysoko rozwinięta orientacja na klienta oraz poczucie odpowiedzialności

-Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem oraz umiejętność delegowania zadań,

-Umiejętności analityczne, który przydadzą się w przygotowywaniu raportów i analiz

-Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

Oferujemy

Co oferujemy:

-Elastyczne godziny pracy, które zależą od Twoich codziennych obowiązków

-Nasze know-how oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-Umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio po okresie próbnym

-Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

-Bardzo samodzielne stanowisko pracy – raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego

-Czynny udział w budowaniu wizerunku firmy – jesteśmy małym, ale prężnie rozwijającym się zespołem

-Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy również do celów prywatnych)

  • Administratorem danych osobowych jest Worklife Polska Sp. zo.o Sp. K 05-820 Piastów Harcerska 30/122, NIP: 5342545308. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Worklife Polska Sp. zo.o Sp. K 05-820 Piastów Harcerska 30/122, NIP: 5342545308 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)