!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Inżynier ofertowania (automatyk / elektryk )

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Posiadamy 15-letnie doświadczenie jako integrator systemów sterowania do maszyn i linii produkcyjnych. Skupiamy się na zagadnieniach związanych z automatyką przemysłową. Zatrudniamy profesjonalistów w takich dziedzinach jak: projektowanie i programowanie układów automatyki, robotyka, inżynieria produkcji.

Zakres obowiązków

Firma Centrum Inżynieryjne specjalizuje się w usługach związanych z itegracją układów automatyki maszyn, dostawą stanowisk montażowych i oprogramowania dla przemysłu. Poszukujemy Inżyniera do działu ofertowania (automatyka / elektryka)

Do głównych zadań osoby pracującej na tym stanowisku będzie należało:

  • aktywny udział w procesie ofertowania tematów (umiejętność szacowania kosztów podzespołów maszyn) podczas budowania koncepcji rozwiązań automatyki przemysłowej
  • opracowanie ofert w oparciu o zapytanie klienta
  • opracowanie koncepcji ofertowanych maszyn, stanowisk montażowych oraz układów automatyki
  • dobór komponentów maszyn zgodnie ze standardami firmy
  • kontakt z dostawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika)
  • wysoka kultura osobista (częsty kontakt z klientem)
  • komunikatywność
  • rozwinięta wyobraźnia techniczna i ogólna wiedza z zakresu automatyki, mechaniki, układów pneumatycznych oraz hydraulicznych a także znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość pakietu office

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie negocjowane w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Inżynieryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 81, NIP: 9372549371. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)