Specjalista ds. marketingu i komunikacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Grupa R22 to globalny holding spółek technologicznych. Specjalizujemy w skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS/CPaaS (Communications Platform-as-a-Service). Świadczymy usługi dla 300 tys. klientów w 170 krajach, zarówno Enterprise jak i SME, którym oferujemy rozwiązania takie jak FreshMail, Cyber_Folks, User.com, REDLINK czy Appchance. Domeny i hosting, SaaS/CPaaS oraz telekomunikacja - to podstawa naszej technologii. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych usług i narzędzi, aby dostarczać klientom technologie za pomocą, której będą w stanie trwale rozwijać swój biznes.

W związku z dynamicznym rozwojem grupy poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. marketingu i komunikacji. Osoby gotowej do prowadzenia działań zarówno koncepcyjnych jak i operacyjnych. Jeśli chcesz pracować w środowisku gdzie wymagana jest duża samodzielność i zależy Ci, aby mieć realny wpływ na kształ marki oraz chcesz rozwijać się pracując w branży z ogromnym potencjałem wzrostu, to jest to praca dla Ciebie.

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania

  • Wsparcie Zarządu w realizacji działań z zakresu marketingu i komunikacji jednej z najszybciej rozwijającej się grupy technologicznej w Polsce
  • Współtworzenie angażujących treści i prowadzenie profili w social mediach (Facebook, LinkedIn)
  • Prowadzenie i analiza kampanii marketingowych (Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads)
  • Odpowiedzialność za aktualizację treści na stronie internetowej
  • Udział w planowaniu strategii marketingowej i jej późniejsze wdrożenie
  • Poszukiwanie nowych efektywnych kanałów do promocji, działań marketingowych
  • Przygotowanie materiałów marketingowych we współpracy z grafikiem i agencjami zewnętrznymi
  • Koordynowanie działań content marketingowych (webinarów, podcastów)

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z marketingiem
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • Znajomość branży IT / fintech /SaaS / CPaaS
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści (informacje prasowe, artykuły lifestylowe oraz eksperckie, etc.)
  • Umiejętności analityczne i techniczne, znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce narzędzi marketingowymi, takich jak Google Ad, Google Analytics etc.
  • Znajomość dostępnych narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych oraz doświadczenie w prowadzeniu profilu firmowego na Facebooku, LinkedIn, etc.
  • Płynna komunikacja w języku angielskim
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie oparte na doświadczeniu i realizacji założonych celów
  • Możliwa praca częściowo zdalna
  • Biuro w centrum Poznania
  • Różnorodne wyzwania zawodowe w ramach obsługi wielu firm i projektów
  • Możliwość rozwoju w ramach ekosystemu/grupy R22
  • Przestrzeń do realizacji pomysłów
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy
  • Pełne finansowanie udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty multisport i ubezpieczenie grupowe

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się ze mną LinkedIn lub e-mailowo - z.wozniak@vercom.pl

Zuzanna - HR Consultant

  • Administratorem danych osobowych jest Vercom S.A. 60-829 Poznań ul. Roosevelta 22, NIP: 7811765125. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)