Brygadzista produkcji

Ogłoszenie na stanowisko Brygadzista produkcji - TECH STEROWNIKI

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:  Brygadzista produkcji

 Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Stanowisko:Brygadzista produkcji

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie grupą pracowników; codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)
  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz PPOŻ

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
Wszystkie oferty pracy firmy
TECH STEROWNIKI

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz, NIP: 5512360632
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy:
Wieprz
Zawód:
Brygadzista
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
10.01.2022
Wygasa:
09.02.2022

Adres firmy

ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Woodward Poland Sp. z o.o.

Supply Chain Coordinator - Niepołomice

Brygadzista umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Niepołomice
24-01-2022 POLECANA
P.P.U.H COMSTAL Adam Gołąb