ASYSTENT DS. OBSŁUGI KLIENTA BIZNESOWEGO

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2022

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Do naszego zespołu poszukujemy młodej, ambitnej osoby, która zostanie Asystentem ds. obsługi klienta biznesowego

Jeśli masz doświadczenie super, jeśli jesteś na starcie bez doświadczenia – razem je zdobędziemy, razem się udoskonalimy!

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z doradcą i ekspertem działu sprzedażowego
  • Umawianie spotkań z klientem biznesowym dla doradcy i eksperta sprzedaży
  • Pozyskiwanie potrzebnych dokumentów do Projektu DGE2025
  • Realizacja wyznaczonych wspólnie celów
  • Promowanie, reprezentowanie firmy i Projektu DGE2025 na konferencjach

Wymagania

  • Samodyscyplina, rzetelność wykonywanej pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania
  • Umiejętność szczegółowego planowania swojej pracy
  • Dynamika pracy i szybkość w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie
  • Odwaga i determinacja

Oferujemy

  • Dopłata do studiów
  • Pakiet na zdrowie: prywatna opieka mdyczna , ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Udział w szkoleniach o wartości 80.000 zł
  • Wynagrodzenie podstawowe od 3000 do 4000 zł + premia
  • Udział w innowacyjnym Projekcie DGE2025
  • Realizacja Projektu w nowoczesnym oddziale w Bielsku-Białej
  • Wypasione imprezy firmowe
  • Administratorem danych osobowych jest DGE SP. Z O.O. 40-599 Katowice Żeliwna 38, NIP: 5472164579. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DGE SP. Z O.O. 40-599 Katowice Żeliwna 38, NIP: 5472164579 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)