Montażysta/ kierowca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2022

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Nie przepadasz za monotonią? Lubisz być w ciągłym ruchu? Jazda autem i długie trasy nie są Ci straszne? Mam coś dla Ciebie!

Polski producent mebli sklepowych oraz elementów wspierających sprzedaż z siedzibą w Tczewie poszukuje osób na stanowisko:

Montażysta / kierowca

Zakres obowiązków

- dostarczanie autem służbowym wyposażenia na miejsce montażu
- montaż wyposażenia - mebli sklepowych
- wykonywanie czynności serwisowych
- realizacja akcji montażowych na terenie całej Polski

Wymagania

- doświadczenie na podobnych stanowiskach (mile widziane)
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność
- umiejętność obsługi/obycie z elektronarzędziami
- samodzielność w działaniu
- umiejętność nawiązywania kontaktów i otwartość

Oferujemy

- wynagrodzenie adekwatne do Twojej pracy
- umowa o pracę
- praca w zgranym i przyjaznym zespole
- przyjdź na spotkanie i przekonaj się, że warto z nami rozpocząć współpracę!

  • Administratorem danych osobowych jest PLADIS 83-110 Tczew Skarszewska 5, NIP: 5932609469. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLADIS 83-110 Tczew Skarszewska 5, NIP: 5932609469 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tczew pow. tczewski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)