Pracownik Magazynu -Operator Wózka

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2022
Distribev Sp. z o.o.

Magazynier

Umowa o pracę

Działalność Distribev Sp. z o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Obecnie do naszego Oddziału w Bydgoszczy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - OPERATOR WÓZKA

Zakres obowiązków:
- obsługa dostaw – przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań
- obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych
- przekładanie towaru
- codzienna obsługa wózka widłowego

Wymagania

- doświadczenie w pracy na magazynie
- uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT)
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Systemy premiowe
- Opieka medyczna
- Konkursy z nagrodami
- Programy motywacyjne
- Karta Fit Profit
- Deputat świąteczny
- Programy rozwojowo-szkoleniowe
- Ubezpieczenie na życie
- Wczasy pod gruszą

Prosimy aplikować przez link:
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)