Inżynier Automatyk - Robotyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2022

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

DS-Technic zajmuje się projektowaniem i budową maszyn oraz linii produkcyjnych, głównie dla klientów branży Automotive.

W celu zapewnienia najlepszej jakości dostarczanych do naszych klientów rozwiązań wykorzystujemy najnowsze technologie w dziedzinie automatyki i robotyki oraz obróbki skrawaniem. Firma zatrudnia bardzo doświadczoną kadrę inżynierów, korzystającą z zaawansowanego oprogramowania inżynierskiego z zakresu CAD, CAM, CAE. Nowoczesna narzędziownia, wyposażona w centra obróbcze 3 i 5 osiowe oraz własne laboratorium pomiarowe, umożliwia produkcję skomplikowanych technologicznie podzespołów do wytwarzanych maszyn.

Zakres obowiązków

    • Programowanie offline i online robotów przemysłowych

    • Programowanie sterowników przemysłowych

    • Tworzenie wizualizacji procesu na panelach operatorskich

    • Projektowanie systemów automatyki

    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

    • Uruchomienie maszyn i linii technologicznych u klientów

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek Automatyka i Robotyka lub pokrewny

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

    • Znajomość sterowników PLC i paneli operatorskich (Allen-Bradley, Siemens)

    • Doświadczenie w programowaniu robotów (preferowane KUKA i ABB) – mile widziane

    • Doświadczenie w tworzeniu symulacji pracy robotów (np. KUKA.SimPro, Process Simulate) – mile widziane

    • Znajomość innych systemów sterowania będzie dodatkowym atutem

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych

    • Uprawnienia SEP do 1kV – mile widziane

    • Prawo jazdy kat. B

    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

    • Rozwój zawodowy, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie automatyki i robotyki

    • Bardzo dobre warunki wynagrodzenia

    • Benefity w postaci:

      karty MULTISPORT

      prywatnej opieki medycznej LUXMED

      grupowego ubezpieczenia na życie

    • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

    • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi nastawionych na sukces
  • Administratorem danych osobowych jest Maciej Suchecki DS-Technic Automatyka Przemysłowa 30-858 Kraków Magazynowa 5A, NIP: 6751300450. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maciej Suchecki DS-Technic Automatyka Przemysłowa 30-858 Kraków Magazynowa 5A, NIP: 6751300450 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)