Kopalnia Soli

Młodszy elektromonter urządzeń łączności (pod ziemią)

  • Kraków, małopolskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

młodszy elektromonter urządzeń łączności (pod ziemią)

Kopalnia Soli „Wieliczka” jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Europie. Zakładem produkcyjnym była już w XIII wieku, a przez kolejne stulecia współtworzyła potęgę polskiej gospodarki. Dostarczała sól na stoły niemal całej Europy.

Współcześnie jest jednym z najchętniej zwiedzanych miejsc w Polsce i wciąż czynnym zakładem górniczym, w którym w trosce o ochronę miejsc zabytkowych prowadzone są intensywne prace zabezpieczające. Ze swym ogromnym dziedzictwem kultury materialnej i bogactwem przyrody nieożywionej podziemna Wieliczka stanowi unikatowy w skali światowej obiekt.

Do zadań Działu Energomechanicznego należy m.in utrzymanie infrastruktury elektrycznej i teletechnicznej pod ziemią jak również na powierzchni. W kompilacji z ogromną ilością podłączonych urządzeń odbiorczych tworzy ona skomplikowany schemat instalacji energomechanicznej kopalni.

Do zadań osób zatrudnionych w tym Dziale należy ciągłe monitorowanie stanu sieci i urządzeń, dokonywanie przeglądów i niezbędnych remontów, jak również podłączanie nowych elementów tej sieci. W skład tego układu wchodzi również system łączności teletechnicznej, sygnalizacji i bezpieczeństwa.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu systemów łączności bezpieczeństwa i alarmowania w wyrobiskach Zakładu Górniczego.
  • Obsługa oprogramowania i infrastruktury centrali telefonicznej
  • Bieżące prace teletechniczne na powierzchni i pod ziemią
  • Osobom bez doświadczenia zapewniamy odpowiedni program szkoleń i wdrożenia

Wymagania

  • wykształcenie elektryczne, elektrotechniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • otwartość i chęć na zdobywanie wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, praca zmianowa 8godz.
  • dopłaty do posiłków (ok. 550 netto - uzależniona od dni przepracowanych pod ziemią)
  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie, premia miesięczna, premia roczna)
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku, świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla dzieci, pomoce szkolne dla dzieci, pracowniczy program emerytalny - pracodawca opłaca składkę 5% od wynagrodzenia, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia z ZFŚS),
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (działowy budżet szkoleń)
  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych, wycieczkach współfinansowanych z ZFŚS,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji – działamy nieprzerwanie od XIII wieku
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych są wspólnie wskazane poniżej spółki z Grupy Kopalnia Soli „Wieliczka” (dalej „Grupa KSW”):
    Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A., Park Kingi 1, 32-020 Wieliczka,
    Kopalnia Soli "Wieliczka" Turystyka Sp. z o.o., Park Kingi 10, 32-020 Wieliczka,
    Kopalnia Soli „Wieliczka” Wsparcie Sp. z o.o., Park Kingi 10, 32-020 Wieliczka,
    zwane dalej łącznie: „Współadministratorami”.

    Na podstawie porozumienia Współadministratorzy wspólnie ustalili cele i sposoby przetwarzania danych osobowych w obszarze rekrutacji pracowników. Współadministratorzy wyznaczyli wspólny punkt kontaktowy w sprawach ochrony danych osobowych: IOD Grupy KSW, Park Kingi 1, 32-020 Wieliczka, e‑mail: iod.sa@kopalnia.pl.
    Współadministratorzy wyznaczyli wspólnego Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod.sa@kopalnia.pl.
    Współadministratorzy będą przetwarzać Pani/Pana dane osobowe pochodzące ze zgłoszeń dokonywanych za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego, osobiście, za pośrednictwem e-mail lub pocztą tradycyjną w ramach ogłoszeń otwartych (bez wskazania konkretnego stanowiska pracy), a także, w przypadku wyrażenia przez osobę biorącą udział w rekrutacji na wskazane stanowisko pracy zgody na przetwarzanie jej danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy u Współadministratorów, w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda w formie oświadczenia lub poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających dane osobowe).
    W przypadku rekrutacji na określone stanowisko pracy, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Współadministratora prowadzącego rekrutację, jako administratora tych danych, w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
    Cel przetwarzania danych

    Podstawa prawna przetwarzania danych

    Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na określone stanowisko wskazane w ogłoszeniu

    art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia
    o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy; dotyczy danych wskazanych w przepisach prawa pracy, wszczególności w art. 221 § 1 Kodeksu pracy)

    art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia
    o ochronie danych (zgoda – wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie danych i dokumentów aplikacyjnych na wskazany adres email lub poprzez system rekrutacyjny) w przypadku przekazania przez kandydata szerszego zakresu danych niż wynika to z przepisów prawa pracy

    Obrona przed ewentualnymi roszczeniami w związku zprowadzonym procesem rekrutacji

    art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia
    o ochronie danych (przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią)

    Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być upoważnieni pracownicy Współadministratorów, Kopalnia Soli "Wieliczka" S.A., jako podmiot przetwarzający, któremu pozostali Współadministratorzy powierzyli przetwarzanie danych osobowych w ramach procesów rekrutacji, podmioty świadczące usługi na rzecz Współadministratorów, w szczególności obsługę informatyczną stron internetowych, za pośrednictwem których prowadzona jest rekrutacja oraz inne usługi związane z obsługą procesu rekrutacji, podmioty świadczące usługi doradztwa personalnego, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
    Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane:
    w przypadku danych osobowych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę – do chwili cofnięcia udzielonej zgody, przy czym ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    w przypadku danych wskazanych w przepisach prawa pracy – do chwili zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (jeśli nie wyraził/a Pani/Pan przetwarzanie jej danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy u Współadministratorów);
    w przypadku danych, których przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią – nie dłużej niż do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
    W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Pani / Panu następujące prawa:

    prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
    prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
    Wszystkie wskazane w ust. 8 prawa mają zastosowanie w zakresie wynikającym z przepisów Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Może Pani/Pan realizować te prawa poprzez wysłanie wniosku z takim żądaniem na adres punktu kontaktowego (wskazanego w pkt 2 powyżej), jak również wobec każdego ze Współadministratorów (w przypadku danych osobowych objętych współadministrowaniem) lub właściwego administratora danych.
    Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, przy czym podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniach rekrutacyjnych. Podanie innych danych ma charakter dobrowolny i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.
    Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Kopalnia Soli „Wieliczka” moich danych osobowych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacyjnego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)