Główny/a Księgowy/a

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.07.2022
CorsonHR

Księgowy

Umowa o pracę

Jeśli obszar finansów jest Twoją pasją, doskonale orientujesz się polskich Przepisach o Rachunkowości, znasz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej oraz posiadasz doświadczenie liderskie w dziale księgowości, to ta oferta jest dla Ciebie!

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa organizacja, ciesząca się bardzo dobrą renomą w swojej branży.

Firma posiada oddziały na całym świecie, a w Bydgoszczy znajduje się jedna z ważniejszych spółek.
Jeśli chcesz być członkiem tego zespołu, to zachęcamy do przejrzenia szczegółów oferty i aplikowania na to stanowisko >>

Zakres obowiązków

Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska Ustawa o
Rachunkowości, IFRS)
Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji
aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
Nadzór nad sprawozdawczością finansową i podatkową dla 2 spółek
Zarządzanie niewielkim zespołem księgowym (3-4 osoby)
Koordynacja obiegu dokumentów z zewnętrznym dostawcą usług księgowych dla grupy
Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym spółki

Poszukiwane kompetencje

Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub podobnym w dużej spółce
produkcyjno-usługowej, najlepiej z kapitałem zagranicznym
Znajomość inwentaryzacji aktywów firmy
Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów
sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
Mile widziane posiadanie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg
rachunkowych
Mile widziany certyfikat ACCA, uprawnienia biegłego rewidenta.

Oferujemy

Możliwość pracy zdalnej 4 dni w tygodniu
Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
Dostęp do szkoleń z zakresu rachunkowości i finansów
Samochód służbowy
Benefity pozapłacowe
Prywatne Ubezpieczenie Medyczne

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: @ w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Koordynator ds. logistyki. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (24 dni)