Przedstawiciel handlowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o

Firma Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o., należąca do czołowego europejskiego producenta wysokiej jakości papieru i tektury - koncernu Prinzhorn Holding.

Miejsce pracy: Kraków, woj. Małopolska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii firmy w zakresie odbioru odpadów oraz budowania długofalowych relacji z klientami.

Zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy na rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z obecnymi klientami
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
  • prowadzenie dokumentacji, raportów

Wymagania

  • dobra znajomość w ramach pakietu MS Office
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • skuteczna komunikacja
  • doskonała organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV.

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)