Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego - FERRO Spółka Akcyjna

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

W związku z rozszerzaniem działalności i oferty Grupy oraz nowymi projektami obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

  • analiza obecnych standardów raportowania i proponowanie nowych rozwiązań, zbieranie potrzeb od biznesu i Kadry Zarządzającej,
  • współudział w budżetowaniu oraz w raportowaniu zarządczym Grupy Kapitałowej,
  • aktywny udział w budowaniu, wdrażaniu i rozwoju narzędzi IT w zakresie narzędzi kontrolingowych i raportowych (ERP, BI),
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • bieżącą współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy
    i kontroli również pod kątem zmiany systemu ERP,
  • ścisłą współpracę z Działem Księgowości w zakresie zapewnienia poprawności danych finansowych,
  • przygotowywanie cyklicznych prognoz finansowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz finansowych ad-hoc,
  • comiesięczne raportowanie do przełożonego w uzgodnionym standardzie.

Wymagania:

  • doświadczenie w raportowaniu zarządczym i w procesach budżetowania,
  • znajomość procesów biznesowych i ich wpływu na raportowanie kontrolingowe,
  • wykształcenie wyższe (mile widziana: ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy na dużych bazach danych,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • otwartość na nowe rozwiązania i umiejętność wprowadzania ich w życie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • system szkoleń podnoszący kwalifikacje;
  • rabat na nasze produkty;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
  • możliwość pracy zdalnej przez 10 dni roboczych w miesiącu;
  • dodatek urlopowy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
Wszystkie oferty pracy firmy
FERRO Spółka Akcyjna
Miejsce pracy:
Skawina
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
01.12.2021
Wygasa:
17.12.2021

Adres firmy

ul. Przemysłowa 7, 32-050 Skawina
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Krakowski Bank Spółdzielczy

Specjalista w Zespole ds. Ryzyka Modeli

Specjalista ds. finansów umowa o pracę pełny etat
Kraków
29-11-2021

Specjalista ds. Rachunkowości i Podatków

Skawina
01-12-2021

KIEROWNIK DS. PODATKÓW BEZPOŚREDNICH

Kontakt przez PUP
Kraków
01-12-2021

KIEROWNIK SEKCJI RACHUNKÓW I ROZLICZEŃ

JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)
Balice
24-11-2021

KONSULTANT

PETER ŽARNOVSKÝ
Specjalista ds. finansów umowa o pracę
Wieliczka
11-10-2021