Czy to Twoja firma?

FRONTIDA sp. z o.o. praca

Kraków

Witajcie w świecie Frontida, gdzie każdy dzień to kolejny krok w kierunku czystszego i bezpieczniejszego otoczenia. Nasza podróż rozpoczęła się cztery lata temu we Wrocławiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy misję utrzymania najwyższych standardów higieny. Specjalizujemy się w dezynfekcji i utrzymaniu czystości, a nasze działania obejmują zarówno przestrzenie biurowe, jak i te najbardziej wymagające – należące do sektora medycznego.

Nasze produkty do codziennej dezynfekcji powietrza promieniowaniem UV-C to odpowiedź na potrzeby współczesnego świata, gdzie czystość powietrza jest równie ważna jak czystość powierzchni. Rozumiemy, że dezynfekcja to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia, dlatego oferujemy również urządzenia do dezynfekcji drobnego sprzętu, pieniędzy czy przesyłek pocztowych. Nasze usługi dekontaminacji pomieszczeń są wykonywane z dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów „Czyste Zdrowie”, które są potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, stale doskonaląc nasze metody pracy.

Nasze mocne strony to różnorodne doświadczenie i umiejętność słuchania naszych Partnerów. Wiedza, którą zdobywamy, pozwala nam wprowadzać najwyższe standardy w każdym aspekcie naszej działalności. Nieustannie podnosimy kompetencje naszego zespołu, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa.

W FRONTIDA rozumiemy, że klucz do sukcesu leży w ludziach – dlatego znalezienie najlepszych pracowników i dbanie o ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że zespół zmotywowanych i zadowolonych pracowników to fundament wysokiej jakości usług.

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji dzięki różnorodnemu doświadczeniu w takich branżach jak reklama, PR, finanse czy dziennikarstwo. To połączenie wiedzy z różnych dziedzin pozwala nam na innowacyjne podejście do utrzymania czystości i bezpieczeństwa, co przekłada się na realne korzyści dla naszych Klientów.

W FRONTIDA każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem zaufania i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których czystość i bezpieczeństwo są tak samo ważne, jak dla nas. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której zdrowie i higiena są na pierwszym miejscu.

FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Limanowa
  4. Poznań
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Katowice
  7. Lublin
  8. Myślenice
  9. Oświęcim

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FRONTIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    • Michałowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadcznie w sprzątaniu, własny samochód.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach od 5:00-9:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie