Vesuvius Poland sp. z o.o.

Inżynier/ Inżynierka Jakości

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. w Skawinie należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Zakres obowiązków

  • analiza przyczyn rozbieżności w procesie produkcji; podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • stabilizacja procesu produkcyjnego pod względem jakości i wydajności
  • inicjowanie i wdrażanie działań wymaganych przez PPS (8D)
  • wdrażanie nowych komponentów oraz rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • koordynowanie wdrożeń nowych produktów do produkcji seryjnej według przyjętych planów zapewnienia jakości,
  • sporządzanie planów kontroli badań zgodnie z wymaganiami klienta
  • prowadzenie analizy ryzyka dla nowych projektów lub istniejących, projektowanie rozwiązań eliminujących bądź minimalizujących stwierdzone ryzyko
  • prowadzenie analiz zdolności procesów oraz systemów pomiarowych,
  • nadzór nad dokumentowaniem niezgodności występujących w procesie produkcji
  • prowadzenie szkoleń podległych pracowników w zakresie znajomości procedur i instrukcji SZJ, SZŚ, Przepisów BHP oraz P.Poż
  • wdrażanie procedur i instrukcji SZJ I SZŚ dotyczących kontroli i badań w Dziale Zapewnienia Jakości
  • współdziałanie w opracowywaniu i tworzeniu dokumentacji SZJ
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych według przyjętego planu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: ceramiczny, materiałowy, mechaniczny, zarządzanie jakością),
  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku (dział jakości)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimalnie poziom B2)
  • znajomość i doświadczenie z zakresu statystycznych metod zbierania danych, analizy i kontroli procesu (Six Sigma Green Belt – dodatkowy atut)
  • znajomość i doświadczenie z zakresu metodologii rozwiązywania problemów procesowych / jakościowych (8D, CAPA, QRQC, FTA)
  • znajomość i doświadczenie z zakresu analiz ryzyka produktu i procesu (bardzo dobra znajomość metodologii FMEA - min. AIAG ed.4)
  • doświadczenie w prowadzeniu kwalifikacji procesów/produktów, zarządzaniu zmianami, prowadzeniu audytów wewnętrznych oraz proponowaniu działań doskonalących
  • doświadczenie w prowadzeniu pomiarów zdolności procesów (Cp/Cpk) i redukcji występowania zmienności
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz zdolności procesów i urządzeń pomiarowych według AIAG MSA ed.4
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizujących, optymalizacji wskaźników napraw i wybraków

Oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wypracowywania rozwiązań,
  • pyszny ciepły posiłek w 100% finansowany przez pracodawcę,
  • program poleceń pracowniczych,
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
  • opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę,
  • pakiet socjalny oparty o ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, pożyczki, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia na życie itp.),
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe w ramach programu EAP
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna),
  • Administratorem danych osobowych jest Vesuvius Poland 32-050 Skawina Tyniecka 12, NIP: 6790084447. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vesuvius Poland 32-050 Skawina Tyniecka 12, NIP: 6790084447 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)