Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Chochołowy Dwór

Recepcjonistka

  • Jerzmanowice, małopolskie pow. krakowski

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Chochołowy Dwór Restauracja i Hotel*** w Jerzmanowicach (trasa Kraków – Olkusz) zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków (okolice), Krzeszowice (okolice), Olkusz (okolice), Jerzmanowice (pow. krakowski)

Zakres obowiązków

  • Dbałość o profesjonalną obsługę Gości hotelowych
  • Przyjmowanie rezerwacji, potwierdzanie rezerwacji, nadzór nas właściwą dokumentacją związaną z rezerwacjami
  • Prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych
  • Rozliczanie opłat za usługi w formie gotówkowej i bezgotówkowej
  • Wykonywanie raportów dziennych i nocnych
  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi
  • Udzielanie informacji o obiekcie oraz pobliskich atrakcjach turystycznych
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
  • Komunikacja z innymi działami obiektu

Wymagania

  • Min. wykształcenie średnie, wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Przyjazna aparycja i nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność w systemie pracy zmianowej, w godzinach: 07-19, 19-07
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji w branży
  • atrakcyjną stawkę
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub na umowę zlecenie w zależności od dyspozycyjności
  • bezpłatne szkolenia
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz do prywatnej opieki medycznej
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Dwór AMV Group Sp. z o.o. Sp.k., 31-357 Kraków, ul.J.Conrada 63, NIP: 9452092672
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Dwór AMV Group Sp. z o.o. Sp.k., 31-357 Kraków, ul.J.Conrada 63, NIP: 9452092672zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.