Koordynator Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

ZADANIA:

  • Kierowanie i kontrolowanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne – uzgadnianie szczegółów technicznych, zapewnienie wsparcia
  • Planowanie, przydzielanie i rozliczanie zadań firm zewnętrznych oraz pracownika w dziale UR
  • Przygotowywanie raportów tygodniowych w celu monitorowania prac działu Utrzymania Ruchu – nadzór na planowymi przeglądami
  • Tworzenie reguł i procedur w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy, jakości oraz ciągłości produkcji w dziale Utrzymania Ruchu.
  • Opracowywanie standardów pracy oraz aktywny udział we wdrażaniu standardów TPM
  • Udział w spotkaniach produkcyjnych poszczególnych działów w celu zapoznania się z bieżącymi problemami i przekazanie do pozostałych pracowników UR.
  • Nadzór nad zasobami magazynem narzędzi
  • Nadzór nad niezbędnymi częściami zamiennymi, weryfikowanie maszyn krytycznych oraz aktualizowanie zapasów części zamiennych w magazynie.
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych, części eksploatacyjnych, firmami zewnętrznymi zbieranie ofert, kompletowanie, zgłaszanie zapotrzebowania
  • Komunikacja z pozostałymi działami: produkcji, technologii, kontroli jakości, transportu wewnętrznego w celu sprawnego rozwiązania zadania / problemu.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe, kierunki: automatyka, robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności analizy problemów technicznych i czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, umiejętności liderskich oraz bardzo dobrej organizacji pracy: samodzielność, zaangażowanie, operatywność

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji, rzeczywista możliwość tworzenia działu UR
  • Dynamiczna możliwość awansu stanowiskowego, przewidziana jest możliwość awansu na stanowisko z-cy kierownika produkcji
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop,
  • Premie kwartalne
Wszystkie oferty pracy firmy
FOODjobs Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FOODjobs Sp. z o.o. 25-116 Kielce Ściegiennego 252, NIP: 6572928315 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Poznań
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
08.11.2021
Wygasa:
08.12.2021

Adres firmy

Ściegiennego 252, 25-116 Kielce
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Inżynier utrzymania ruchu

Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
Kórnik
Poznań

01-12-2021
Workhouse4you Sp. z o.o.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu