Młodszy Menedżer Produktu (branża wędkarska)

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Menedżer Produktu (branża wędkarska) - Robinson Europe S.A.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich oraz na rynku polskim

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należało

  • zarządzanie powierzonymi grupami produktowymi - (przygotowywanie oferty produktów,  wybór dostawców: krajowych, europejskich i azjatyckich, negocjacje cen, zamawianie towaru,  monitorowanie rotacji towaru).
  • udział w tworzeniu katalogów produktowych i materiałów promocyjnych
  • monitorowanie i analizowanie rynku
  • uczestnictwo w ustanawianiu polityki cenowej i marketingowej produktów oraz w planowaniu sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na eventach branżowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla przedstawicieli handlowych firmy
  • komunikacja i współpraca z innymi działami fimy

Wymagania:

U kandydatów zwracamy uwagę na

  • znajomość branży i aktywne uprawianie wędkarstwa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność zarządzania procesami zakupowymi i relacjami z dostawcami
  • gotowość do krajowych i  zagranicznych wyjazdów służbowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zapewniamy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenia
  • zniżki na produkty firmy
Wszystkie oferty pracy firmy
Robinson Europe S.A.

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
26.11.2021
Wygasa:
03.12.2021

Adres firmy

Lajkonika 34, Bielsko-Biała 43-300, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ALUDYNE.COM

Asystent/ka Zarządu

ALUDYNE.COM
ALUDYNE.COM
Asystent umowa o pracę pełny etat

POLECANA
05-11-2021 POLECANA
LARIX Sp. Jawna