Product Manager

Ogłoszenie na stanowisko Product Manager - Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Stanowisko:Product Manager

Zakres obowiązków

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami,
  • zarządzanie wybraną grupą asortymentową firmy,
  • współpraca z handlowcami mobilnymi,
  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych,
  • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń,
  • raportowanie,
  • uczestnictwo w targach branżowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym),
  • doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane),
  • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi Pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Firma oferuje:

Wszystkie oferty pracy firmy
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Product manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Dodano:
14.10.2021
Wygasa:
28.10.2021

Adres firmy

Traugutta 10, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Specjalista ds. wsparcia projektów (PMO) - Katowice

Product manager umowa o pracę pełny etat
Katowice

01-10-2021

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER)