Specjalista ds. Importu z Azji

Firma KGK TRADE właściciel marek Xblitz, Neno, Evorei

poszukuje kandydata na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku i wyszukiwanie atrakcyjnych ofert producentów i dostawców,
  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z kontrahentami w języku angielskim,
  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów i odpowiedzialność za terminowość dostaw,
  • Udział w projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek oraz rozwojem,
  • Koordynacja z działem sprzedaży stanów magazynowych,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale importu z krajów azjatyckich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobrą znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Pakiety opieki medycznej PZU
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
KGK TRADE

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych KGK TRADE SP.Z.O.O. SP.K. os.Urocze 12 , 31-953 Kraków, Polska Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art. 221 §1 Kodeksu Pracy Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie.
Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasa w dniu:
15-10-2021

Adres firmy

ul.Ujastek 5B, 31-764 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
WhitePress

Product designer (product owner)

WhitePress  Wizytówka
WhitePress
Product manager umowa o pracę pełny etat
8000-13000 zł
UoP brutto/mies.