MERCHANDISER

Ogłoszenie na stanowisko MERCHANDISER - PHU PIONEX

Firma PHU PIONEX  posiada ugruntowaną pozycją sprawdzonego dostawcy chemii budowlanej i materiałów budowlanych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Mobilny Specjalista ds. Ekspozycji Towaru

Rejon: Śląsk, Małopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji  w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia

Dziękujemy za złożone oferty, uprzejmie informujemy, że  skontaktujemy się tylko z  wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

  • dbałość o właściwą ekspozycję towaru u naszych klientów,
  • pomoc w rozmieszczaniu materiałów promocyjnych i reklamowych,
  • raportowanie o brakach produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku merchandisera lub handlowca,
  • umiejętność budowania partnerskich stosunków z klientami,
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • zapał, energia, wysoka kultura osobista,
  • znajomość chemii budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia samochód, telefon itp.
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system szkoleń i wsparcie zespołu handlowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • benefity w ramach ZFŚS.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
PHU PIONEX

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez P.H.U. PIONEX Piotr Gabryś z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 89, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji przez P.H.U. PIONEX Piotr Gabryś z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 89
Zawód:
Merchandiser
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
21-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-08-2021

Adres firmy

ul.Wyzwolenia 89, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LOGISTYK

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Merchandiser umowa o pracę pełny etat
od 3300 zł
UoP brutto/mies.
Andrychów

22-06-2021
od 3300 zł