Konstruktor technicznych pojemników metalowych

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor technicznych pojemników metalowych - conTeyor Poland Sp. z o.o.

conTeyor to stabilna firma o globalnym zasięgu, partner w biznesie głównie dla firm z przemysłu motoryzacyjnego i AGD w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań opakowaniowych wielokrotnego użytku w celu ochrony delikatnych komponentów używanych do produkcji na liniach montażowych. Nasz zespół ekspertów oferuje innowacyjne, niszowe rozwiązania na całym świecie, o najwyższych standardach jakości, najniższym wpływie na środowisko i minimalnych kosztach całkowitych.

Stanowisko:Konstruktor technicznych pojemników metalowych

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej prototypowej i seryjnej pojemników metalowych
  • Ewaluacja prototypów
  • Ciągłe udoskonalanie projektowanych produktów pod względem funkcjonalności i kosztów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o specjalności mechanicznej)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów CAD (AutoCad, mile widziana znajomość NX)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora (mile widziane w branży motoryzacyjnej, przy projektowaniu pojemników metalowych)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Obowiązkowość i systematyczność
  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe z pakietem dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
conTeyor Poland Sp. z o.o.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
09-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
09-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Krstudio Sp. z o.o. Sp.k.

Technolog Konstruktor Mebli

Konstruktor umowa o pracę pełny etat
Kraków
17-06-2021
Hutchinson Poland

Konstruktor CAD/CAM w Dziale Narzędziowni

Hutchinson Poland  Profil firmy
Żywiec
15-06-2021
SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

Młodszy Konstruktor

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.  Wizytówka

POLECANA
Bielsko-Biała
08-06-2021 POLECANA
BELOS-PLP Spółka Akcyjna

Konstruktor/asystent konstruktora

BELOS-PLP Spółka Akcyjna  Wizytówka
01-06-2021

Asystent/ka kierownika działu konstrukcyjnego

28-05-2021
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Konstruktor

Kędzierzyn-Koźle
25-05-2021

KONSTRUKTOR ODZIEŻY

FIRMA DAMONS Damian Szkolny
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
08-06-2021
od 3000 zł

od 3000 zł
19-03-2021
od 3000 zł

TXM SA
Konstruktor staż/praktyka pełny etat
Zabierzów
15-10-2020
Dla pracodawców (osoby prywatne)