Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 923        SUBSKRYBUJE: 6977

Doradca Klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-17

Provident Polska działa od 20 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju.

Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 4 miliony Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów
  • współpraca i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • zbieranie rat od Klientów

Wymagania:

  • chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)
  • umiejętność organizacji pracy własnej

Firma oferuje:

Lubisz współpracę z ludźmi i chcesz podnosić swoje kwalifikacje?

Zostań Doradcą Klienta i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

  • umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!
  • nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników
  • dodatkowe bonusy i możliwość awansu
  • najwyższe standardy i jasne zasady współpracy
  • bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • silną markę i sprzedaż produktu cieszącego się zainteresowaniem
  • dodatkowe działania wspierające na początku współpracy
  • elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości
  • telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem