Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 986        SUBSKRYBUJE: 6953

Nauczyciel matematyki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-06-06

Jesteśmy szkołą, która poprzez wysoki poziom wychowania i dydaktyki stawia na wszechstronny rozwój uczniów i uczennic w ścisłej współpracy z rodzicami,  w duchu wartości chrześcijańskich.

O założeniach na www.szkolaskala.edu.pl

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajeć dydaktycznych,
  • Realizacja programu wychowawczego szkoł,
  • Rozmowy z Rodzicami,
  • Współraca w zespole nauczycielskim,
  • Dobre przygotowanie zajęć

Wymagania:

  • Entuzjazm i radość w pracy z dziećmi,
  • Zaangażowanie oraz odpoweidzialność
  • Wykształcenia wyższe
  • Uprawnienia pedagogiczne (bądź w trakcie studiów)
  • Akceptacja chrześcijańskiej wizji wychowania człowieka
  • Otwartość na nowe rozwiązania metodyczne i dydaktyczne
  • Pełna akceptacja modelu szkoły i zapoznanie się ze stroną www.szkolaskala.edu.pl

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w zespole osób z wartościami
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Stosowanie najnowszych metod dydaktycznych
  • Ścisłą współpracę nauczyciela z rodzicami
  • Dobrą atmosferę oraz wsparcie dla młodych nauczycieli