NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. sprzedaży pomp i armatury

Zawód: Handlowiec
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma „ARMAX” powstała w 1992 roku oferując produkty branży armaturowo - pompowej. Od 1994 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych, rolniczych i komunalnych oraz usługi serwisowe.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi
  • promowanie produktów firmy i realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziana znajomość branży
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • szkolenie produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

Jak aplikować - informacje