Czy to Twoja firma?

Grupa Warido praca

Rybnik

Od ponad dekady Grupa Warido Rybnik jest synonimem zaufania i kompetencji w świecie usług rachunkowo-księgowych. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się jednym z liderów w branży księgowości w Rybniku, gdzie nasza historia zaczęła się pisać w 2005 roku. Zespół ponad dwudziestu wykwalifikowanych specjalistów to serce naszej firmy, które bije w rytmie ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości.

Nasze usługi to nie tylko rachunkowość i księgowość. To kompleksowe doradztwo podatkowe, audyty księgowe, outsourcing kadrowo-płacowy, doradztwo ekonomiczne, usługi prawne, a także pomoc w zakładaniu firm za granicą, sprzedaż firm ReadyMade czy fuzje transgraniczne. Wszystko to uzupełnione jest o nadzory właścicielskie, które zapewniają naszym klientom spokój i pewność, że ich interesy są w dobrych rękach.

Jesteśmy pionierami w wykorzystaniu nowoczesnych technologii online, co pozwala nam na zdalną obsługę klientów i zapewnia im stały dostęp do panelu klienta Enova365. To właśnie dzięki temu możemy efektywnie współpracować z przedsiębiorstwami na terenie całej Europy, niezależnie od ich lokalizacji.

Nasze procedury zostały wypracowane przez ponad 15 lat i są potwierdzone certyfikatem ISO 9001, co jest gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były nie tylko skuteczne, ale również transparentne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W Grupie Warido Rybnik stawiamy na rozwój i innowacyjność. Nasze usługi, takie jak nadzór księgowy, dyrektor finansowy na żądanie, czy kompleksowe audyty finansowe, są zawsze o krok przed oczekiwaniami rynku. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na tym, co dla nich najważniejsze - rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że ich finanse są w najlepszych rękach.

Zapraszamy do współpracy z Grupą Warido Rybnik – tam, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją, a tradycyjna księgowość łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Razem możemy tworzyć historię sukcesu Twojej firmy.

Grupa Warido najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Grupa Warido

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Warido

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowa/ Księgowy

    HAGA PLUS Sp z o.o.
    • Jastrzębie-Zdrój
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Wygasa
  • Księgowy

    Metkom Król Sp.K.
    • Warszowice
    Dodana
  • Główna Księgowa/Główny Księgowy

    SMART-HR
    • Żory
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Samodzielny Księgowy

    • Żory
    Polecana
    Dodana

Mapa Grupa Warido

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Grupa Warido
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Żory
  5. Rybnik
  6. Kraków
  7. Jaworzno
  8. Nowy Dwór Mazowiecki
  9. Racibórz
  10. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Grupa Warido - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości

    • Rybnik
    • pełny etat
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Szukamy sympatycznej osoby, która będzie chętna do pracy na stanowisku Specjalisty ds. księgowości w naszej spółce Warido Accounting Sp. z o.o., która od 16 lat obsługuje klientów w zakresie prowadzenia spraw rachunkowo-księgowych. Gwarantujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, a także szansę na rozwój i atrakcyjne wynagrodzenie.

      Specjalista ds. księgowości

      Rybnik

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych,
      • prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT i VAT-UE,
      • sporządzanie sprawozdań finansowych,
      • kontakt z urzędami,
      • bieżący kontakt z przydzielonymi klientami,
      • merytoryczne uczestniczenie w spotkaniach handlowych.

      Wymagania

      • 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych,
      • bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych (w bardzo skomplikowanych sprawach wykorzystujemy wsparcie naszych doradców podatkowych),
      • chęć do pracy i utożsamianie się z firmą,
      • umiejętności interpersonalne,
      • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • mile widziana znajomość programu enova365.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie od 4500,00 PLN netto,
      • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
      • udział w szkoleniach branżowych,
      • dodatkowe benefity.

Pracodawcy w Rybniku