Czy to Twoja firma?

ENERGOSYSTEM RYBNIK sp. z o.o. praca

Rybnik

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z możliwości wspierania właścicieli budynków w Rybniku i okolicach w efektywnym zarządzaniu kosztami ogrzewania i zużycia wody. Nasza firma, Energosystem Rybnik, zrodziła się z pasji do energooszczędności i innowacji, a od marca 1995 roku nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Zajmujemy się nie tylko opomiarowaniem instalacji centralnego ogrzewania, zimnej i ciepłej wody, ale również oferujemy audyty energetyczne, projekty termomodernizacji i remontów budynków. Nasze usługi są kompleksowe – od doradztwa technicznego, przez pomoc w pozyskaniu środków finansowych na termomodernizację, aż po instalacje fotowoltaiczne, grzewcze, gazowe i przeciwpożarowe.

Nasze ponad 25-letnie doświadczenie pozwala nam na głębokie zrozumienie potrzeb i wyzwań związanych z rozliczaniem zużycia mediów. Dzięki temu, nasz samodzielny oddział rozliczeniowy działa z dużą elastycznością, dostosowując systemy do indywidualnych potrzeb klientów. Stawiamy na nowoczesność, wykorzystując urządzenia pomiarowe od renomowanych producentów, co gwarantuje precyzję i niezawodność.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasza kompleksowość usług i zaangażowanie w każde zlecenie to nasze główne atuty. Zawsze stawiamy na jakość i rzetelność, ponieważ wiemy, że tylko takie podejście przynosi naszym klientom realne korzyści.

W ENERGOSYSTEM RYBNIK rozumiemy, że każdy budynek i każdy klient jest inny. Dlatego nasze usługi są tak elastyczne, aby móc dopasować się do specyficznych wymagań i oczekiwań. Nasza misja to nie tylko obniżenie kosztów, ale także dbałość o środowisko poprzez promowanie i wdrażanie rozwiązań energooszczędnych.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią zmian na lepsze w naszej społeczności i nieustannie poszukujemy nowych sposobów na poprawę jakości życia naszych klientów oraz ochronę naszej planety. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się niższymi rachunkami i lepszym komfortem życia.

ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Rybnik
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O.

Siedziba główna

ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Katowice
  6. Orzesze
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENERGOSYSTEM RYBNIK SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Referent ds. rozliczeń

    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. średnie, bardzo dobra znajomość programu Excel. Charakterystyka pracy: prowadzenie rozliczeń mediów, import/eksport danych, przygotowywanie sprawozdań, raportów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z pracodawcą e-mailowy: rozliczenia@energosystemrybnik.pl.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: znajomość programu Microsoft Office, Excel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rybniku