• Warszowice, śląskie pow. pszczyński

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Księgowa

Zakres obowiązków

Przygotowywanie i rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych

księgowanie operacji dotyczących rozrachunków( banki ,kasy ,noty odsetkowe, kompensaty etc.etc.) w systemie ENOVA

Weryfikacja not odsetkowych i wezwań do zapłaty,

prowadzenie rozrachunków bieżących z kontrahentami ,urzędami i bankami

uzgadnianie sald z klientami / kontrahentami

monitoring płatności ,windykacja miękka

Rozliczanie kart służbowych

Naliczanie różnic kursowych

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych(OT, LT),Amortyzacja )

Księgowanie operacji dotyczących środków trwałych

Przygotowywanie danych raportów i analiz

Ścisła współpraca z Głównym księgowym .

Współpraca z audytorami i przygotowywanie danych z zakresu pracy do kontroli,

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse ,ekonomia)

Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na pełnej księgowości

znajomość zasad rachunkowości oraz regulacji podatkowych w zakresie wykonywanych obowiązków,

dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),

umiejętność analitycznego, logicznego i samodzielnego myślenia,

sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

umiejętność pracy w zespole,

Znajomość oprogramowania ENOVA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Dofinansowanie do ubezpieczenia na zdrowie i życie

Możliwość zakupu kart MULTISPORT na preferencyjnych warunkach

Atrakcyjne wynagrodzenie 5500-7000 brutto

  • Administratorem danych osobowych jest:
    PW METKOM SP.Z O.O. SP.K., 43-254 WARSZOWICE, GAJOWA 17, NIP: 6381808706
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17."
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)