Czy to Twoja firma?

Mariola CICHOŃ - BAKO - 2 praca

Oświęcim
Badania techniczne
Mariola CICHOŃ - BAKO - 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy Mariola CICHOŃ - BAKO - 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mariola CICHOŃ - BAKO - 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mariola CICHOŃ - BAKO - 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Mariola CICHOŃ - BAKO - 2 - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/recepcjonistka

    Mariola CICHOŃ - BAKO - 2
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      -przyjmowanie gości
      -obsługa recepcji-kontrola czystości w pokojach
      - kontrola jakości obsługi klientów
      -odbieranie telefonów
      -pomoc przy śniadaniach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, , znajomość j. angielskiego, komunikatywność, sumienność mile widziana książeczka sanepidowska. Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą pomiędzy 8.00 - 22.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Pomoc kuchenna - osoba do przygotowywania śniadań

    • Oświęcim

      Przygotowanie śniadań

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej - min. pół roku, dyspozycyjność. Miejsce wykonywania pracy: Willa Zator w Oświęcimiu, ul. Wyzwolenia 1. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w godzinach od 5:00 do 12:00.

      Oferujemy

  • Pokojowa

    • Oświęcim

      - utrzymywanie czystości pokoi i pomieszczeń hotelowych;
      - przygotowywanie pokoi na przyjęcie nowych gości;
      - sprzątanie i dezynfekowanie łazienek;
      - wymiana pościeli i ręczników oraz innych środków czystości;
      - dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia i urządzeń.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - min. miesiąc. Miejsce wykonywania pracy: Willa Zator w Oświęcimiu, ul. Wyzwolenia 1. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca w godzinach od 7:00 do 15:00.

      Oferujemy

Pracodawcy w Oświęcimiu