Czy to Twoja firma?

ENIZO sp. z o.o. praca

Oświęcim

W sercu przemysłowego krajobrazu Katowic, gdzie innowacja i tradycja spotykają się na każdym kroku, znajduje się nasza firma – Enizo. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać to miasto naszym domem, a naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług w dziedzinie izolacji termicznej.


Nasza specjalność to montaż izolacji przemysłowych, które chronią i zabezpieczają najważniejsze elementy infrastruktury przemysłowej. Od kotłów energetycznych, przez turbiny, elektrofiltry, aż po rurociągi – nasza praca zapewnia nie tylko efektywność energetyczną, ale także bezpieczeństwo i długotrwałość instalacji naszych klientów.

Wiedza i kompetencje, które posiadamy, są owocem wieloletniego doświadczenia i ciągłego rozwoju. Z dumą patrzymy na nasze projekty, które nie tylko świadczą o naszym profesjonalizmie, ale także o zaangażowaniu w każde, nawet najmniejsze zadanie. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie klientów, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości.

W ENIZO łączymy pasję do tego, co robimy, z praktycznym podejściem do potrzeb rynku. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań, możemy przyczynić się do tworzenia lepszej przyszłości dla przemysłu, naszej społeczności i środowiska.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie niezawodność, innowacyjność i profesjonalizm. Razem możemy tworzyć projekty, które będą służyć przez lata i będą świadectwem naszej wspólnej pracy nad lepszym jutrem.

ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Biuro Oświęcim

ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ENIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Oświęcimiu