Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4 praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ.
ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4 - oferty archiwalne

  • Rzemieślnik

    ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 4
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Dokonywanie systematycznych przeglądów pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych w budynkach Zespołu celem zlokalizowania usterek bądź zniszczeń. Systematyczne usuwanie usterek zgłaszanych ustnie przez pracowników Zespołu oraz zapisanych w zeszycie usterek znajdującym się w portierni. Kontrola sprawności, konserwacja i naprawa urządzeń i sprzętu szkolnego. Kontrolowanie, dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki, stanu sprzętu na placach zabaw i dokonywanie wpisów do zeszytu kontroli. Utrzymywanie prawidłowego stanu terenów zielonych: koszenie traw, przycinanie drzew. Dokonywanie napraw sprzętu, pomocy, zabawek. Wykonywanie czynności koordynatora ds. zabezpieczenia placówki przed szkodnikami zgodnie z procedurą. Troska o wyposażenie warsztatu w niezbędny sprzęt, narzędzia i materiały. Utrzymywanie porządku i czystości w warsztacie. Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały niezbędne do wykonania prac naprawczych i drobnych prac remontowych sekretarzowi szkoły lub dyrektorowi Zespołu. Konserwowanie i naprawa zamków patentowych i zwykłych. Wymiana żarówek, świetlówek, naprawa gniazd wtykowych i wyłączników świetlnych. Naprawa urządzeń sanitarnokanalizacyjnych i sanitarnych, w razie potrzeby. Monitorowanie minimum raz w tygodniu, w okresie zimowym, pokrywy śnieżnej zalegającej na dachach budynków szkolnych. W przypadku, gdy pokrywa zbliża się do 25 cm. niezwłoczne powiadamianie dyrekcji lub sekretarza szkoły. Wykonywanie innych prac remontowo-budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, zleconych przez dyrektora Zespołu lub sekretarz szkoły.
      - Godziny Pracy: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagane uprawnienia: SEP do 1 Kw lub energetyczne 1000 V. Wymagane jest aby kandydat posiadał: umiejętność organizacji czasu pracy i pracy w zespole; posiadał umiejętność wykonywania prac remontowych; posiadał umiejętność usuwania małych awarii instalacji elektrycznej, urządzeń sanitarnych i hydraulicznych. Inne wymagania: Wymagane jest aby osoba nie była karana i nie toczyło się przeciwko niej postępowanie skarbowe; nie była karana za przestępstwa popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę: Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużeni
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna (1/2 etatu)

    • Katowice
    • część etatu

      - Celem pracy pomocy kuchennej jest wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych, które są używane przez kucharza do sporządzania dań i posiłków. Do jej obowiązków należy także utrzymanie czystości naczyń (garnków, patelni, brytfann), narzędzi (łyżek, noży, chochli) oraz zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego, mebli (stołów, blatów,) oraz pomieszczeń kuchennych i zaplecza gastronomicznego i jadalni. Pomoc kuchenna wykonuje czynności i zadania zlecone jej przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem.
      - Praca na 1/2 etatu w godzinach: 12:30-16:40.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie zawodowe gastronomiczne. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagane posiadanie umiejętności organizacji czasu pracy i pracy w zespole. Wymagana schludność i higiena osobista oraz stosowanie zasad higieny w praktyce, w odniesieniu do produktów i surowców spożywczych. Inne wymagania: Wymagane aby: osoba nie była karana i nie toczyło się przeciwko niej postępowanie skarbowe; nie była karana za przestępstwa popełnione umyślnie oraz nie toczyło się przeciwko niej postępowanie karne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1505 zł/brutto. Praca na umowę o pracę: Umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużeni

Pracodawcy w Katowicach