Czy to Twoja firma?

Zakłady Mięsne SILESIA S.A. praca

Katowice

W sercu Polski, w przemysłowym Katowicach, znajduje się nasza dumna siedziba – Zakłady Mięsne SILESIA S.A. Jesteśmy dumni, że od lat zajmujemy pozycję jednego z liderów branży mięsnej w naszym kraju. Nasza historia zyskała nowy rozdział w 2017 roku, kiedy to dołączyliśmy do silnej rodziny Grupy Cedrob, co umocniło naszą pozycję na rynku i pozwoliło na realizację wspólnej filozofii "Od ziarna do stołu".

Specjalizujemy się w tworzeniu produktów, które zdobywają uznanie smakoszy – od wędlin kanapkowych, przez wędliny suche, kiełbasy, pasztety, aż po dania gotowe, które z dumą prezentujemy pod marką „Gotowe z Półki”. Nasze produkty to wynik połączenia tradycyjnych receptur z nowoczesnymi trendami żywieniowymi, czego przykładem są nasze innowacyjne parówki high protein marki Duda – pierwsze takie w Polsce.

Jako część Grupy Cedrob, cieszymy się stabilnością finansową, co pozwala nam na ciągłe inwestowanie w rozwój i jakość naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie klientów to podstawa, dlatego każdego dnia nasi pracownicy – choć nie zdradzimy ich liczby – wkładają serce w to, by obsługa w naszych sklepach firmowych była zawsze miła i profesjonalna.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z przekonania, że tylko pełna kontrola procesu produkcji od początku do końca gwarantuje najwyższą jakość. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że produkty z naszej oferty są nie tylko smaczne, ale i bezpieczne.

W Zakładach Mięsnych Silesia S.A. łączymy dumę z naszej historii z pasją tworzenia produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników mięsnych specjałów. Zapraszamy do naszego świata pełnego smaku i tradycji, gdzie jakość i innowacja idą w parze z zadowoleniem naszych klientów.

Zakłady Mięsne SILESIA S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło motoryzacja magazyn

Oferty pracy Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Zakład Produkcyjny

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Zakłady Mięsne SILESIA S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakłady Mięsne SILESIA S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Bytom
  6. Cieszyn
  7. Libiąż
  8. Łódź
  9. Pszczyna
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakłady Mięsne SILESIA S.A. - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe, dbanie o zieleń, wydawanie odzieży. Miejsce wykonywania pracy:
      Pszczyna, ul. Korczaka 5;
      Ćwiklice. ul. Spokojna 48;
      Goczałkowice, ul. Uzdrowiskowa 4D

      Wymagania

      • Inne wymagania: brak wymagań.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji wędlin

    • Pszczyna

      praca na linii produkcyjnej, prace przy pakowaniu i etykietowaniu wedlin, pakowanie zestawów.
      Miejsce wykonywania pracy:

      Wymagania

      Oferujemy

  • Prace pomocnicze i porządkowe związane z produkcją wędlin i ich pakowanie, etykietowanie i pakowanie

    • Pszczyna

      prace pomocnicze i porządkowe związane z produkcją wędlin i ich pakowanie, etykietowanie i pakowanie zestawów.
      Praca w:
      Pszczynie, ul. Korczaka 5
      Goczałkowicach, ul. Uzdrowiskowa 4D
      Ćwiklice, ul. Spokojna 48

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Katowicach