Czy to Twoja firma?

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI praca

Katowice

W sercu dynamicznego Katowic, przy ulicy Lompy 19, znajduje się instytucja, która jest bastionem bezpieczeństwa dla mieszkańców regionu – Komenda Wojewódzka Policji. Jesteśmy organizacją, której głównym zadaniem jest ochrona porządku publicznego oraz zapewnienie bezpieczeństwa każdemu obywatelowi. Nasza działalność jest fundamentem stabilności i spokoju, który pozwala mieszkańcom naszego województwa żyć i pracować bez obaw.


Chociaż nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i reagować na wszelkie wyzwania, które mogą zagrozić spokojowi naszej społeczności. Nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa jest niezachwiane, a nasze metody pracy ciągle ewoluują, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, a bezpieczeństwo, które oferujemy, było synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Każdego dnia nasi funkcjonariusze wykazują się odwagą, determinacją i poświęceniem, aby strzec dobra wspólnego.

Jesteśmy dumni z naszej roli w społeczeństwie i z determinacji, z jaką podchodzimy do naszych obowiązków. Choć nie możemy podać konkretnej liczby pracowników, każdy członek naszego zespołu jest nieoceniony i przyczynia się do wspólnego celu, jakim jest bezpieczeństwo regionu.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są odzwierciedleniem naszej nieustającej troski o dobro mieszkańców. Jesteśmy tu, aby służyć, chronić i zapewniać spokój, na który każdy z nas zasługuje. Nasza obecność w Katowicach to obietnica bezpieczeństwa, którą składamy każdego dnia.

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja sektor publiczny / służby mundurowe inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa praca fizyczna

Oferty pracy KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI

 • Konserwator

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Mechanik samochodów

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Kursant / policjant

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Kursant / policjant (oddział prewencji)

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Katowice
 2. Warszawa
 3. Kraków
 4. Zabrze
 5. Chorzów
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Swietochlowice
 8. Będzin
 9. Jastrzębie-Zdrój
 10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI - oferty archiwalne

 • Mechanik samochodowy

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Umowa o pracę na okres próbny

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Mechanik samochodowy
   • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze w kierunku mechanik samochodowy. Wymagana umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych, organizacji pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.
   • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4242 zł/brutto + dodatek za wysługę lat. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Druga umowa na 1 rok. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Starszy specjalista ds. koordynowania pracą oraz planowania i rozliczania środków finansowych z zakr

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Więcej informacji na stronie:
   - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: STARSZY SPECJALISTA ds. koordynowania pracą oraz planowania i rozliczania środków finansowych z zakresu zadań inwestycyjnych w Wydziale Inwestycji i Remontów
   - Praca w zastępstwie nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.
   - Liczba stanowisk: 1
   - Wymiar etatu: 1,0
   - Miejsce wykonywania pracy: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice.
   - Adres urzędu: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, ul. Lompy 19, 40-038 Katowice.
   - Zakres zadań, osoba na tym stanowisku:
   1. Koordynuje, planuje i nadzoruje realizację zadań związanych z udzieleniem zamówień publicznych, pozyskiwaniem środków pozabudżetowych, pracą sekretariatu, kancelarii oraz realizację zadań archiwalnych w Wydziale Inwestycji i Remontów KWP w Katowicach w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego realizowania prac.
   2. Sporządza dla potrzeb KGP i Wydziału, opinie, analizy i sprawozdania z poziomu realizacji zadań wnadzorowanym zespole, informuje o występujących problemach, przedstawia propozycje rozwiązania problemów, przedstawia propozycje zmian w organizacji pracy zespołu, w celu poprawy warunków pracy oraz zwiększenia efektywności pracy.
   3. Planuje w perspektywie rocznej i wieloletniej środki finansowe na zabezpieczenie funkcjonowania zagadnień inwestycyjnych Wydziału Inwestycji i Remontów w celu zabezpieczenia środków na realizację poszczególnych zadań.
   4. Prowadzi rejestr wniosków o udzielenie zamówienia publicznego, a także opracowuje wnioski, wcelu przekazania do Głównego Księgowego w dopuszczenia ich do dalszej realizacji.
   5. Prowadzi ewidencję płatności i wydatków zadań inwestycyjnych, kontroluje wydatki zgodnie z zawartymi umowami w celu prawidłowej realizacji planów i wykonania zadań sprawozdawczych.
   6. Dokonuje rozliczeń wydanych środków oraz sporządza sprawozdania z wydanych środków w celu dostarczenia aktualnej informacji Kierownictwu Wydziału, Komendantowi Wojewódzkiemu oraz KGP.
   7. Określa miesięczne zaangażowanie i zapotrzebowanie środków finansowych w celu utrzymania ciągłości płatności wymagalnych.
   - Co oferujemy:
   1. Wynagrodzenie zasadnicze powiększone o dodatek z tytułu wysługi lat pracy od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy.
   2. Nagrody okresowe np. kwartalne.
   3. Dodatkowe trzynaste wynagrodzenie tzw. ,,trzynastka.
   4. Pakiet socjalny, m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, pożyczki na cele mieszkaniowe.
   5. Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych.
   6. Możliwość skorzystania z Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo-Pożyczkowej.
   7. Dofinansowanie do zakupu okularów.
   8. Parking dla pracowników (na terenie urzędu).
   9. Stojaki na rowery na terenie urzędu.
   10. Siedziba KWP w Katowicach mieści się w centralnym rejonie Katowic, w sąsiedztwie autostrady A-4, a także przystanków autobusowych
   - Warunki pracy: Praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym. Oświetlenie naturalne i sztuczne, pozycja ciała siedząca. Stanowisko pracy wyposażone w telefon, drukarkę, komputer oraz w monitor ekranowy czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy. Stres związany z obsługą klientów zewnętrznych. Zagrożenie korupcją. Praca w terenie (możliwe wyjazdy na tereny budowy na terenie woj. śląskiego). Stanowisko pracy umiejscowione jest w Wydziale Inwestycji i Remontów usytuowane jest wkompleksie budynków KWP w Katowicach, przy ulicy Koszarowej 17. Budynki te nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych: brak wind, podjazdów, toalet dostosowanych do osób niepełnosprawnych ruchowo.
   - Godziny pracy: 7:30-15:30.

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
   • Inne wymagania: niezbędne: - Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości. - 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach w komórkach ds. finansowo-księgowych. - Znajomość ustaw: o rachunkowości, prawo zamówień publicznych, ustawy budżetowej, ustawy o finansach publicznych. - Komunikatywność. - Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej. - Rzetelność i samodzielność. - Umiejętność współpracy. - Umiejętność kierowania, koordynowania, podejmowania decyzji. - Umiejętność planowania pracy zespołu ludzkiego. - Umiejętność obsługi komputera. - Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub złożenie oświadczenia o poddaniu się procedurze sprawdzającej i uzyskanie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych ww. klauzulą zgodnie z Ustawą z dnia 05.08.2010 roku o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 742). - Posiadanie obywatelstwa polskiego. - Korzystanie z pełni praw publicznych. - Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. dodatkowe: - Doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem ludzkim (co najmniej roczne). - Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 4 767,38 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze: 4767,38 zł/brutto + wysługa lat pracy od 5% do 20% wynagrodzenia w zależno
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Ratownik medyczny zespołu medycznego w samodzielnym pododdziale prewencji policji w częstochowie

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Częstochowa
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   SZCZEGÓŁY I DODATKOWE INFORMACJE O NABORZE NA STRONIE


   - KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W KATOWICACH OGŁASZA ROZPOCZĘCIE PROCEDURY DOBORU KANDYDATÓW DO SŁUŻBY NA STANOWISKO: RATOWNIK MEDYCZNY ZESPOŁU MEDYCZNEGO W SAMODZIELNYM PODODDZIALE PREWENCJI POLICJI W CZĘSTOCHOWIE.
   - PRZEBIEG KARIERY ZAWODOWEJ: przyjęcie do służby w Policji na stanowisko kursanta Policji ze stopniem etatowym posterunkowego, zaszeregowanego w 1 grupie uposażenia zasadniczego z mnożnikiem 1,36 kwoty bazowej dla
   funkcjonariuszy tj. 2200,00 zł miesięcznie; odbycie bezpośrednio po przyjęciu do służby szkolenia podstawowego (istnieje możliwość zezwolenia na odbycie szkolenia w systemie samokształcenia kierowanego, o którym mowa w § 5 ust. 4 Rozporządzenia MSWiA z dnia 19.06.2007 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania szkoleń zawodowych oraz doskonalenia zawodowego w Policji); po zakończeniu szkolenia podstawowego możliwość mianowania na stanowisko ratownika medycznego; możliwość nabycia uprawnień emerytalnych po 25 latach służby w Policji.
   - PODSTAWOWYCH: Podejmowanie czynności ratunkowych i udzielanie pomocy medyczne na miejscu zdarzenia. Prowadzenie zajęć z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych dla policjantów OPP w Katowicach. Odpowiedzialność za należyty stan i sprawność sprzętu medycznego, a także utrzymanie w stanie gotowości do działań ambulansów medycznych znajdujących się na stanie jednostki. Zabezpieczenie medyczne funkcjonariuszy w czasie doskonalenia zawodowego, zajęć z wyszkolenia strzeleckiego, zajęć poligonowo-szkoleniowych i specjalistycznych pododdziałów Policji. Zabezpieczenie medyczne podczas akcji i operacji policyjnych z udziałem Oddziału i jednostek Policji wspomagających działania.
   - PROPONOWANE WARUNKI PEŁNIENIA SŁUŻBY:
   - stopień etatowy - sierżant sztabowy;
   - zaszeregowanie - 3 grupa;
   - mnożnik 1,954 kwoty bazowej;
   - uposażenie zasadnicze - 3160,00 zł miesięcznie zwiększone o:
   - wzrost z tytułu wysługi lat o 2 % po 2 latach służby i o 1 % za każdy następny rok służby aż do wysokości 20 % po 20 latach służby oraz o kolejne 2 % za każde następne dwa lata służby do wysokości 32 % po 30 latach służby - łącznie do wysokości 35 % po 35 latach służby; dodatek służbowy przyznawany na czas nieokreślony wynoszący maksymalnie do 50 % podstawy uposażenia zasadniczego wraz z wysługą i dodatkiem za stopień (dla stopnia posterunkowego 1675,00 zł, dla stopnia sierżanta sztabowego - 1855,00 zł,).
   - Praca zmianowa w ciągu całej doby również w soboty, niedziele i święta.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
   • Inne wymagania: SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której jest gotów się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się posiadania dyplomu, świadectwa lub innego dokumentu potwierdzającego posiadanie formalnych kwalifikacji do wykonywania zawodu ratownika medycznego.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 160 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 3160 zł/NETTO (dla osoby powyżej 26 r.ż.). Wynagrodzenie: od 3526 zł/NETTO (dla o
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Ratownik medyczny zespołu medycznego w oddziale prewencji policji w katowicach

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   SZCZEGÓŁY I DODATKOWE INFORMACJE O NABORZE NA STRONIE


   - KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W KATOWICACH OGŁASZA ROZPOCZĘCIE PROCEDURY DOBORU KANDYDATÓW DO SŁUŻBY NA STANOWISKO: RATOWNIK MEDYCZNY ZESPOŁU MEDYCZNEGO W ODDZIALE PREWENCJI POLICJI W KATOWICACH.
   - PRZEBIEG KARIERY ZAWODOWEJ: przyjęcie do służby w Policji na stanowisko kursanta Policji ze stopniem etatowym posterunkowego, zaszeregowanego w 1 grupie uposażenia zasadniczego z mnożnikiem 1,36 kwoty bazowej dla
   funkcjonariuszy tj. 2200,00 zł miesięcznie; odbycie bezpośrednio po przyjęciu do służby szkolenia podstawowego (istnieje możliwość zezwolenia na odbycie szkolenia w systemie samokształcenia kierowanego, o którym mowa w § 5 ust. 4 Rozporządzenia MSWiA z dnia 19.06.2007 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania szkoleń zawodowych oraz doskonalenia zawodowego w Policji); po zakończeniu szkolenia podstawowego możliwość mianowania na stanowisko ratownika medycznego; możliwość nabycia uprawnień emerytalnych po 25 latach służby w Policji.
   - PODSTAWOWYCH: Podejmowanie czynności ratunkowych i udzielanie pomocy medyczne na miejscu zdarzenia. Prowadzenie zajęć z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych dla policjantów OPP w Katowicach. Odpowiedzialność za należyty stan i sprawność sprzętu medycznego, a także utrzymanie w stanie gotowości do działań ambulansów medycznych znajdujących się na stanie jednostki. Zabezpieczenie medyczne funkcjonariuszy w czasie doskonalenia zawodowego, zajęć z wyszkolenia strzeleckiego, zajęć poligonowo-szkoleniowych i specjalistycznych pododdziałów Policji. Zabezpieczenie medyczne podczas akcji i operacji policyjnych z udziałem Oddziału i jednostek Policji wspomagających działania.
   - PROPONOWANE WARUNKI PEŁNIENIA SŁUŻBY:
   - stopień etatowy - sierżant sztabowy;
   - zaszeregowanie - 3 grupa;
   - mnożnik 1,954 kwoty bazowej;
   - uposażenie zasadnicze - 3160,00 zł miesięcznie zwiększone o:
   - wzrost z tytułu wysługi lat o 2 % po 2 latach służby i o 1 % za każdy następny rok służby aż do wysokości 20 % po 20 latach służby oraz o kolejne 2 % za każde następne dwa lata służby do wysokości 32 % po 30 latach służby - łącznie do wysokości 35 % po 35 latach służby; dodatek służbowy przyznawany na czas nieokreślony wynoszący maksymalnie do 50 % podstawy uposażenia zasadniczego wraz z wysługą i dodatkiem za stopień (dla stopnia posterunkowego 1675,00 zł, dla stopnia sierżanta sztabowego - 1855,00 zł,).
   - Praca zmianowa w ciągu całej doby również w soboty, niedziele i święta.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
   • Inne wymagania: SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której jest gotów się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się posiadania dyplomu, świadectwa lub innego dokumentu potwierdzającego posiadanie formalnych kwalifikacji do wykonywania zawodu ratownika medycznego.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 160 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 3160 zł/NETTO (dla osoby powyżej 26 r.ż.). Wynagrodzenie: od 3526 zł/NETTO (dla o
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Mechanik - elektronik

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Prowadzenie obsługi technicznej maszyn biurowych, niszczarek innego sprzętu techniki biurowej w zakresie:
   a) konserwacji okresowej,
   b) przeglądów technicznych,
   c) napraw bieżących,
   d) napraw średnich,
   e) napraw głównych.
   Naprawa i konserwacja systemów kontroli dostępu i monitoringu:
   a) zamków elektromagnetycznych,
   b) zamków szyfrowych,
   c) kamer,
   d) czujek i wyłączników,
   e) centralek elektronicznych.
   Dokonywanie napraw i konserwacji klimatyzatorów zainstalowanych w obiektach KWP w Katowicach oraz jednostkach terenowych Policji województwa śląskiego.
   Prowadzenie ewidencji wykonanych napraw i konserwacji.
   Sporządzanie opinii w sprawie stanu technicznego maszyn techniki biurowej oraz sprzętu RTV przewidywanego do wybrakowania.
   Kwartalne rozliczenie zużytych części zamiennych montowanych w konserwowanych maszynach i urządzeniach.
   - Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice lub ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice
   - Godziny pracy: 7:30-15:30.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
   • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia elektryczne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji. Wymagana organizacji pracy własnej, pracy w zespole, czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych i elektronicznych, rozwiązywania problemów, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i urządzeniami pomiarowymi, prawo jazdy kat. B.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 758,7 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3758,70 zł/brutto (w tym wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa) + wysługa la
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Monter-konserwator urządzeń i sieci wod.-kan. c.o. i gaz.

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Prowadzenie konserwacji, napraw i regulacji:
   a) pomp cyrkulacyjnych centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej i innych,
   b) komór klimatyzacyjnych oraz wentylatorów wentylacji mechanicznej,
   c) wymienników ciepła,
   d) hydroforów wody,
   e) instalacji centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody użytkowej, klimatyzacji i wentylacji, sprężonego powietrza, kanalizacyjnych, wody deszczowej.
   - Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice lub ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice
   - Godziny pracy: 7:30-15:30. Okresowe całodobowe dyżury telefoniczne

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika. Wymagana uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW. Wymagane umiejętności organizacji pracy własnej, pracy w zespole, czytania rysunku technicznego, rozwiązywania problemów, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 338,52 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3338,52 zł/brutto (w tym wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa) + wysługa la
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Technik zespołu transportu, łączności i zaopatrzenia w oddziale prewencji policji w katowicach

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Bieżące naprawy urządzeń informatycznych oraz innego sprzętu łączności, a w przypadku skomplikowanych uszkodzeń przekazywanie do Wydziału Teleinformatyki KWP w Katowicach, celem ich naprawy. Nadzór nad ich usunięciem lub przekazaniem do płatnej naprawy w serwisie specjalistycznym. Montaż w pojazdach i pomieszczeniach służbowych sprzętu informatycznego, radiotelefonów oraz in. urządzeń łączności. Instalacja aparatów telefonicznych w pomieszczeniach służbowych, wykonywanie prostych prac przy rozbudowie sieci teletechnicznych, zgodnie z poleceniami pomocnika dowódcy. Prowadzenie z policjantami OPP w Katowicach szkoleń z zakresu obsługi sprzętu radiowego, informatycznego. Zapewnienie funkcjonowania sprzętu informatycznego i łączności podczas realizacji zadań w terenie przez policjantów jednostki. Prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego oraz materiałów niezbędnych do jego eksploatacji. Wydawanie i przyjmowanie radiotelefonów noszonych, telefonów kom. i in. sprzętu; pełnienie dyżurów technicznych łączności.
   - Godziny pracy: 7:30-15:30.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
   • Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice, Umiejętność obsługi komputera
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, pożądane z zakresu łączności i informatyki. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana umiejętność planowania i organizowania pracy, sporządzania dokumentacji. Umiejętność komunikowania się i pracy w grupie. Niekaralność. Duża Dyspozycyjność. Pożądana znajomość zagadnień z zakresu informatyki i łączności.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 142,5 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3142,50 zł/brutto plus dodatek z tytułu wysługi lat pracy przysługujący po 5 latach s
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Magazynier (wydział zaopatrzenia kwp w katowicach)

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Realizacja zadań w zakresie gospodarki magazynowej w magazynie druków, materiałów biurowych, sprzętu i materiałów żywnościowych, sprzętu i materiałów medycznych.
   - Godziny pracy: 7:30-15:30.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
   • Inne wymagania: Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagane umiejętności: organizacja pracy własnej, umiejętność komunikowania się i pracy w grupie, rozwiązywanie problemów. Wymagana niekaralność.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2800 zł/brutto plus dodatek z tytułu wysługi lat pracy przysługujący po 5 latach staż
   • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
 • Lakiernik samochodowy

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Wykonywanie czynności związanych z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych.
   - Godziny pracy: 7:00-15:00.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: lakiernik samochodowy
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (lakiernik samochodowy). Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2800 zł/brutto (w tym premia regulaminowa) + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na p
   • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
 • Mechanik samochodów

  KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
  • Katowice
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych.
   - Godziny pracy: 7:00-15:00.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: mechanik samochodowy
   • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (mechanik samochodowy). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku mechanika samochodowego.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
   • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2800 zł/brutto (w tym premia regulaminowa) + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na p
   • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Katowicach