Czy to Twoja firma?

Beskidus Sp. z o. o. praca

Andrychów
Beskidus Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Beskidus Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beskidus Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Beskidus Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Beskidus Sp. z o. o.
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek i załadunek materiałów. Dbałość o gospodarkę magazynową. Kontrola stanów magazynowych. Wydawanie materiałów na produkcję. Praca przy dużych gabarytach. Praca na terenie zakładu ZASŁAW.
      Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, praca na pełny etat, na dwie zmiany w godz. 6-14-22.
      Kontakt osobisty: 34-120 ANDRYCHÓW, UL. KRAKOWSKA 140, telefoniczny: 516004848, e-mail: m.kotowiecka@zaslaw.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: uprawnienie do obsługi wózków widłowych, podstawowa obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Wymagane doświadczenie na stanowisku magazynier, możliwość pracy przy dużych gabarytach. Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Andrychowie