INTERSTONE SP.  Z O.O.

Czy to Twoja firma?

INTERSTONE sp. z o.o. praca

Andrychów

Firma INTERSTONE sp.z o.o. - wiodąca hurtownia kamienia naturalnego, dystrybutor spieków kwarcowych LAMINAM w Polsce

INTERSTONE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia praca fizyczna sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy INTERSTONE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERSTONE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTERSTONE SP. Z O.O.

Siedziba główna

INTERSTONE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INTERSTONE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    INTERSTONE SP. Z O.O.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • INTERSTONE® to firma z kilkunastoletnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową. Jeden z liderów w sprzedaży surowców dla sektora budowlanego, kamieniarskiego i meblowego.

      Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, do pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy/ promotor

      Zakres obowiązków

      • kontakt z architektami i projektantami wnętrz,
      • utrzymywanie i rozwijanie relacji z naszymi obecnymi partnerami handlowymi,
      • pozyskiwanie nowych Klientów na określonym terenie,
      • aktywne promowanie produktów (kamień naturalny, spieki kwarcowe)
      • stacjonarna obsługa klienta,
      • przygotowywanie ofert oraz dokumentów sprzedażowych,
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
      • Komunikatywność i umiejętność zjednywania sobie ludzi
      • Kreatywność i umiejętność organizacji pracy w przydzielonym zakresie obowiązków
      • Chęć i motywacja do pracy
      • Doświadczenie w branży kamieniarskiej lub meblowej (mile widziane)
      • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym (mile widziane)
      • Preferowane osoby z Wrocławia i okolic (do 30 km)
      • Czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Pensję stałą + premia uzależniona od zaangażowania i osiąganych wyników
      • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (telefon, laptop itp.)
      • Szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska i zgodne z potrzebami
      • Pracę w zgranym zespole

  • Sprzedawca stacjonarny / Przedstawiciel handlowy

    • Pruszcz Gdański
    • poszukuje osób na stanowisko:

      Sprzedawca stacjonarny / Przedstawiciel handlowy

      Miejsce pracy: Pruszcz Gdański (Roszkowo)
      Godziny pracy: pon-pt: 8-16 / wybrane soboty: 9-14

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: gdansk@interstone.pl, w tytule wpisując: Aplikacja na stanowisko sprzedawcy.

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      ● stacjonarna obsługa klienta,
      ● współpraca ze stałymi klientami i utrzymywanie długofalowych relacji,
      ● aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
      ● przygotowywanie ofert oraz dokumentów sprzedażowych,
      ● aktywne promowanie produktów firmy, m.in. w zakładach kamieniarskich,
      ● dbałość o porządek i wygląd miejsca pracy,
      ● podstawowe prace z zakresu administracji biurem (dokumentacja, zamówienia pomocy biurowej, itp.).

      Wymagania

      ● jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowaną do pracy,
      ● łatwo i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi,
      ● umiesz szybko reagować i dobrze radzisz sobie w sytuacjach stresowych,
      ● cechujesz się wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnością i uczciwością,
      ● potrafisz obsługiwać komputer,
      ● masz prawo jazdy kategorii B.

      Dużym atutem będzie:

      ● doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      ● znajomość branży kamieniarskiej i / lub ceramicznej,
      ● znajomość programu Subiekt GT.

      Oferujemy

      ● umowę o pracę na pełen etat,
      ● pełne szkolenie przygotowujące do wypełniania obowiązków na danym stanowisku,
      ● niezbędne narzędzia pracy,
      ● atmosferę wzajemnego zaufania i szacunku,
      ● konkurencyjne wynagrodzenie,
      ● stałe godziny pracy.

    • Adamowice
    • INTERSTONE® to firma z kilkunastoletnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową. Jeden z liderów w sprzedaży kamienia naturalnego oraz Laminam.

      Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, do pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy/ Sprzedawca.

      Zainteresowanych proszę o nadsyłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

      Stacjonarna obsługa klienta,

      Współpraca ze stałymi klientami i utrzymywanie długofalowych relacji,

      Przygotowywanie ofert oraz dokumentów sprzedażowych,

      Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

      Aktywne promowanie produktów,

      Prowadzenie, kontrola stanów magazynowych,

      Dbałość o porządek i wygląd miejsca pracy.

      Wymagania

      Preferowana osoba z Adamowic lub w promieniu do 30 km,

      Prawo jazdy kat. B,

      Komunikatywność i umiejętność zjednywania sobie ludzi,

      Kreatywność i umiejętność organizacji pracy w przydzielonym zakresie obowiązków,

      Chęć i motywacja do pracy,

      Doświadczenie w pracy w dziale handlowym, mile widziane

      Oferujemy

      Umowę o pracę,

      Pensję stałą + premia uzależniona od wkładu w pracę i wyników,

      Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy/tel.,laptop itp.,

      Szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska i zgodne z potrzebami,

      Pracę w zgranym zespole

Pracodawcy w Andrychowie