Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski

Czy to Twoja firma?

Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski praca

Andrychów

Od ponad trzech dekad Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski stoi na straży interesów prawnych i podatkowych naszych klientów. Zlokalizowani w malowniczym Andrychowie, od 1992 roku budujemy fundamenty naszej reputacji na solidnym doradztwie i wszechstronnej obsłudze prawnej.

Nasze usługi są synonimem kompleksowości. Od doradztwa podatkowego, przez księgowanie na zlecenie, aż po reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi – to tylko fragment tego, czym zajmuje się nasza kancelaria. Nasza praktyka prawna obejmuje działania prawników, notariuszy oraz adwokatów, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że za każdą sprawą stoją ludzie z ich unikalnymi historiami i potrzebami. Dlatego każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą, dbając o budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Edukacja jest dla nas równie ważna, co praktyka. Prowadzenie szkoleń pozwala nam dzielić się wiedzą i doświadczeniem, podnosząc kwalifikacje zarówno naszych klientów, jak i całej branży. W naszej ofercie znajdą Państwo również pełną księgowość oraz pomoc w rejestracji spółek, co ułatwia prowadzenie i rozwijanie biznesu.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych klientów w Andrychowie i okolicach, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zlecenie jest dla nas szansą, aby udowodnić, że prawo i podatki mogą być zrozumiałe i mniej skomplikowane.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski to partner, na którym można polegać.

Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski

Siedziba główna

Praca Kancelaria Prawna i Podatkowa Mariusz Dyczkowski - oferty archiwalne

  • Referent do ksiąg przychodów i rozchodów

    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy na 1/2 lub w pełnym wymiarze osobe do prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz rejestrów vat wybranych podmiotów.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg podatkowych (kpir) i rejestrów vat,wysyłanie plików jpk
      • prowadzenie eweidencji ryczałtowych
      • sporządzanie zeznan rocznych

      Wymagania

      • dobra znajomość zasad ksiegowości uproszczonej
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • rzetelnośc i odpowiedzialność oraz poważne traktowanie obowiązków
      • wysoka kultura osobista
      • przyjazny stosunek do ludzi
      • mile widziana znajomość programu Comarch Optima

      Wedza, praktyka i umiejętności oraz dobry kontakt z ludźmi to podstawa. Lojalność, stabilność emocjonalna i chęć do wykonywania stałej pracy to cechy takiej osoby. Nie chcemy aby ktoś wykonywał pracę tylko dlatego, że musi albo nie ma innej pracy. Chcemy, aby ktoś wykonywał tę prace bo ją lubi. Szukamy osób, które lubią sie uczyc i rozwijać, a nie malkontentów i wiecznie niezadowolonych. Nie chcemy zapatrzonych w siebie egoistów. Lubimy pracować z osobami, które kiedy coś obiecują, to mają zamiar spełnić obietnice.

      Oferujemy

      • zapewniamy możliwość stałego rozwoju i podwyższania umiejętności,
      • prace w przyjaznym zespole,
      • dostęp do wielu źródeł informacji,
      • różnorodność i ciekawą pracę,
      • oferujemy stabilność i uczciwe podejście do zasad współpracy,
      • dobre warunki lokalowe,
      • odpowiednio duża ilośc miejsca i stabilne zaplecze to elementy tej pracy.

Pracodawcy w Andrychowie